در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
موضوعات
آرشیو
 • 1395
 • 1394
 • تبلیغات

  تبلیغات  برای مشاهده توضیحات و خرید این محصول لطفا روی عکس بالا کلیک کنید

  نتیجه بازی پرسپولیس و السیب عمان : بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  421 بازدید سه شنبه 10 فروردين 1395
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

  نتیجه بازی پرسپولیس و السیب عمان : بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند :: ورزش 3 - ورزش سه‌

  www.varzesh3.com/news/.../بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند
  ۱۵ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  درگیری بازی پرسپولیس تهران و السیب عمان را نیمه کاره ...

  www.bbc.com/persian/.../160328_l45_perspolis_alssib_omman_violence
  ۱۳ ساعت پیش - بازی دوستانه تیم‌های پرسپولیس تهران و السیب عمان به دلیل درگیری بازیکنان نیمه کاره ماند. ... داور برای پیشگیری از درگیری بیشتر بازی را نیمه کاره به پایان رساند و نتیجه را ١ بر صفر به نفع پرسپولیس اعلام کرد.

  پرسپولیس 1 السیب عمان 0 / بازی دوستانه با درگیری نیمه ...

  www.arteshesorkh.com/.../پرسپولیس-1-السیب-عمان-0-بازی-دوستانه-ب...
  ۱۲ ساعت پیش - پرسپولیس 1 السیب عمان 0 / بازی دوستانه با درگیری نیمه تمام ماند! 0. 0 ... برگزار شد و در پایان با گل دقیقه 11 امید عالیشاه نیمه کاره به پایان رسید. ... بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی دوستانه پرسپولیس با نماینده عمان نیمه کاره ماند؛ به ...

  sport.shafaqna.com/FA/87348
  ۴ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس با نماینده عمان نیمه کاره ماند؛ به خاطر خشونت زیاد. ... شفقنا ورزشی: بازی دوستانه پرسپولیس برابر السیب عمان به خاطر خشونت زیاد ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  سایت جماران - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  www.jamaran.ir/fa/...های.../بازی_دوستانه_پرسپولیس_نیمه_کاره_ماند
  ۱۳ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  نتیجه بازی دوستانه پرسپولیس و السیب عمان | سایر رسانه ها ...

  news.jbums.ir/2016/03/نتیجه-بازی-دوستانه-پرسپولیس-و-السیب-عم/
  ۱۲ ساعت پیش - دیدار پرسپولیس و السیب نیمه‌تمام ماند. دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و السیب عمان به دلیل برخود فیزیکی بازیکن السیب نیمه تمام ماند.

  بازی دوستانه پرسپولیس با نماینده عمان نیمه کاره ماند؛ به ... - ...

  newsfile.ir/.../بازی+دوستانه+پرسپولیس+با+نماینده+عمان+نیمه+کاره+ما...
  شفقنا ورزشی: بازی دوستانه پرسپولیس برابر السیب عمان به خاطر خشونت زیاد ... در دقیقه ۶۵ با سوت داور با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در ...

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب بازی دوستانه ...

  newsfile.ir/.../درگیری+بین+بازیکنان+پرسپولیس+و+السیب++بازی+د...
  بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ... درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند .... در دقیقه ۶۵ با سوت داور با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - تی نیوز

  tnews.ir/news/503659930381.html
  ۱۴ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند. ... بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به سود ... از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی پرسپولیس و السیب به دلیل خشونت تیم عمانی نیمه ...

  www.tarafdari.com/.../بازی-پرسپولیس-و-السیب-به-دلیل-خشونت-تیم...
  ۱۵ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند. طرفداری- تیم های پرسپولیس ایران و السیب عمان از ساعت 19:30 در ورزشگاه سلطان قابوس به ... از کنار دروازه حریف به بیرون رفت و نیمه اول با نتیجه 0-1 به سود پرسپولیس به پایان رسید.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - فان سیتی

  f30t.ir/search/?q=بازی+دوستانه+پرسپولیس+نیمه+کاره+ماند
  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دعوا باعث شد دومین بازي دوستانه قرمزها در عمان نيمه تمام بماند. در حالی که 65 دقیقه از آغاز بازي دوستانه پرسپوليس مقابل السیب ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - 11news.ir

  11news.ir/fa/news/1513/بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند
  بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به سود ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... در دقیقه 65 با سوت داور با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - خبرخوان فارسی 724

  ir724.ir/newsdetails/3015380/بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند
  ۱۴ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند. ... *مدیرعامل باشگاه السیب عمان بین دو نیمه دیدار تدارکاتی پرسپولیس و السیب، طی مراسمی از ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند | سهره نیوز

  sehrenews.ir › اخبار
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه ۶۵ ۱ بر صفر به ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند شب دوشنبه 9 فروردین ...

  khabarche.ir/خبر/4236839/بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس ...

  بازی دوستانه پرسپولیس "نیمه کاره" ماند - جستجوگر اخبار ...

  news.parseek.ir/Url/?id=12231019
  با "درگیرى فیزیکى" بازیکنان: بازی دوستانه پرسپولیس "نیمه کاره" ماند. ... بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ... از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - آفتاب دنا

  aftabedena.ir/درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب-ب/
  ۱۵ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... *دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان امروز در ورزشگاه سلطان قابوس برگزار می‌شود.

  موضوع: بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - انجمن ...

  www.pat-o-mat.com › اخبار › تالار اخبار › اخبار ورزشی
  بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به سود ... موضوع: بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... برای جلوگیری از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - سامانه خبری تحلیلی ...

  kafeghalam.ir/?p=114344
  ۱۵ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... *دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان امروز در ورزشگاه سلطان قابوس برگزار می‌شود.

  پرسپولیس 1 السیب عمان 0 / بازی دوستانه با درگیری نیمه ...

  www.akairan.com/havades-akhbar/.../news201632821252319943.html
  ۱۵ ساعت پیش - پرسپولیس 1 السیب عمان 0 / بازی دوستانه با درگیری نیمه تمام ماند! ... برگزار شد و در پایان با گل دقیقه 11 امید عالیشاه نیمه کاره به پایان رسید. ... بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  دمادم | بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  damadam.ir/.../بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند/id/2050198
  ۱۴ ساعت پیش - این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... پیش از شروع بازی برانکو به همراه مارکو، ماریچ و رضا خالقی فر وارد زمین ... *مدیرعامل باشگاه السیب عمان بین دو نیمه دیدار تدارکاتی پرسپولیس و ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - تماشاگر پلاس

  news.tamashagar.com/news/.../بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  90tv.ir :: اتفاق عجیب؛ بازی پرسپولیس و السیب به دلیل ...

  90tv.ir/.../آتفاق-عجیب؛-بازی-پرسپولیس-و-السیب-به-دلیل-خشونت-ب...
  ۱۴ ساعت پیش - ... های پرسپولیس و السیب عمان نیمه کاره رها شد و شاگردان برانکو بازی را ترک کردند. ... اتفاق عجیب؛ بازی پرسپولیس و السیب به دلیل خشونت بیش از حد نیمه‌تمام ماند ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند. ..... ۲۲:۵۵ گزیده ای از بازی دوستانه پرسپولیس ۱-۰ السیب عمان; ۲۲:۵۲ نویر ...

  زمان سفر پرسپولیسی‌ها به عمان تغییر کرد - نتایج زنده ...

  varzeshonline.blogsky.com/.../زمان-سفر-پرسپولیسی‌ها-به-عمان-تغییر...
  ۶ روز پیش - برچسب‌ها: بازی دوستانه پرسپولیس، بازی امروز پرسپولیس، بازی ... نتیجه بازی پرسپولیس و السیب عمان : بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  wwwkhabar.ir/5815138
  پرسپولیس در دومین و آخرین دیدار تدارکاتى اش در عمان اینبار به مصاف تیم السیب رفته است. ... زمان: 21:20 1395/01/09 بازدید: 18,445. درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب. بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. پرسپولیس در نیمه دوم با یک ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - روتوس

  www.rotos.ir/بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند/
  ۱۵ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه ۶۵ ۱ بر صفر به ... پرسپولیس و السیب بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند بازی ... جوانان ایران و زیر ۲۱ سال سنگاپور برگزار شد که این بازی با نتیجه دو بر ...

  داور عمانی، بازی دوستانه پرسپولیس را نیمه تمام گذاشت ...

  www.tabnak.ir/.../داور-عمانی-بازی-دوستانه-پرسپولیس-را-نیمه-تمام-گذا...
  ۱۳ ساعت پیش - در نیمه دوم بازی پرسپولیس مقابل السیب عمان به دلیل خشونت زیاد بازیکنان تیم میزبان در دقیقه 65 در یک برخورد ... از گسترش درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند! ... اسلام، دین رسمی بنگلادش باقی ماند · بازی پرسپولیس در عمان به جنجال کشیده و نیمه کاره رها شد!

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - پژواک

  pajvak.com/.../درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب-بازی-دوس...
  ۱۵ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... *مدیر عامل باشگاه السیب عمان بین دو نیمه دیدار تدارکاتی پرسپولیس و السیب، طی مراسمی از سرپرست ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند | سايت خبري شاهرود

  shahroodnews.ir › ورزشي
  ۵ دقیقه پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... به گزارش ورزش 3 بازی تدارکاتی پرسپولیس ایران در عمان مقابل السیب در حالیکه بازی تا دقیقه 65 با ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه 1-0 به سود پرسپولیس خاتمه یافت پرسپولیس ...

  یوز - آخرین مطالب بازی پرسپولیس

  yooz.ir/blogs/?t=1&i=1&s=0&l=15...بازی%20پرسپولیس
  نتیجه بازی پرسپولیس و السیب عمان. داور عمانی از ترس کتک کاری بازی دوستانه پرسپولیس را نیمه تمام گذاشت دعوای پرسپولیسی ها و ... دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - خبرهای مرتبط

  khabargo.ir/درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب-ب/
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - ورزش سه - پارسی جو

  khabar.parsijoo.ir/.../showpost?...بازی+دوستانه+پرسپولیس+نیمه+کاره...
  ۱۵ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... *دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان امروز در ورزشگاه سلطان قابوس برگزار می‌شود.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - دانلود

  irctr.ir/news/1459170005385fy
  ۱۱ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 ... های پرسپولیس و السیب عمان نیمه کاره رها شد و شاگردان برانکو بازی را ترک کردند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  آخرین اخبار مهم ایران و جهان | سرویس ورزش

  vista.ir/live/service/8/1/ورزش
  خوشحالی هواداران پرسپولیس از نتیجه دیدار دوستانه - تیم فوتبال العروبیه عمان ... بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب .... را نیمه تمام گذاشت دعوای پرسپولیسی ها و بازیکنان السیب ، بازی دوستانه ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  marvand.ir/?p=17432
  ۱۲ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس ...

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب/ بازی دوستانه ...

  dailykhabariran.ir/news/30986
  ۱۴ ساعت پیش - درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب/ بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند. پرسپولیس در دومین و آخرین دیدار تدارکاتى اش در عمان اینبار به مصاف تیم السیب رفته است. ... برد-برد نتیجه داد هسته‌ای می‌رود تحریم‌ها می‌ماند!

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - آخرین اخبار ایران وجهان

  www.khabarjoo24.ir/21083359-بازی%20دوستانه%20پرسپولیس%20ن...
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس ...

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب/ بازی دوستانه ...

  hamejoo.ir/درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب-ب/
  ۱۵ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند. پرسپولیس در دومین و آخرین دیدار تدارکاتى اش در عمان اینبار به مصاف تیم السیب رفته است. ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. پرسپولیس در ...

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب- بازی دوستانه ...

  wbstar.ir/news/1459155792etg15
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به سود سرخپوشان در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند. ... نیمه کاره عمان , پرسپولیس , آخرین , آخرین دیدار , بازی , بازی دوستانه ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - سرخط

  www.sarkhat.com/fa/news/141249077/
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

  پارسی نیوز: بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  parsinews.ir/news/page/ad47969bb82328869d672da1686a61c6
  ۱۵ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  ديدار پرسپوليس و السيب نيمه تمام ماند

  sensizim.rozblog.com/post/279
  ۴ ساعت پیش - این دیدار به دلیل برخورد بازیکنان در دقیقه 65 با سوت داور با نتیجه یک بر صفر ... مدیرعامل باشگاه السيب عمان بین دو نیمه ديدار تدارکاتی پرسپوليس و السيب، طی مراسمی از ... به دلیل ... بازی دوستانه پرسپوليس نیمه کاره ماند .

  ایلیا نیوز | درگیری بازیکنان پرسپولیس+السیب

  ilyanews.com/?p=12269
  ۱۲ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ;. درگیری بازیکنان پرسپولیس+السیب · ایلیا نیوز : ازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب- بازی دوستانه ...

  www.wikipg.com/.../درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب--با...
  ۱۵ ساعت پیش - ... پرسپولیس و السیب- بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به سود سرخپوشان در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - خبر پو, پویش ...

  khabarpu.com/n.php?u=با-درگیرى...بازیكنان-بازی-دوستانه-پ...
  با درگیرى فیزیكى بازیكنان بازی دوستانه پ-نواندیش|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای ... بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب/ بازی دوستانه ...

  spinews.ir/.../171015-درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب.ht...
  ۱۵ ساعت پیش - پرسپولیس در دومین و آخرین دیدار تدارکاتى اش در عمان اینبار به مصاف تیم السیب رفته است. ... بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. پرسپولیس ...

  درگیری بازی پرسپولیس تهران و السیب عمان را نیمه کاره ...

  karoonna.ir/27961/درگیری-بازی-پرسپولیس-تهران-و-السیب-عما/
  ۱۳ ساعت پیش - بازی دوستانه تیم‌های پرسپولیس تهران و السیب عمان به دلیل درگیری ... بیشتر بازی را نیمه کاره به پایان رساند و نتیجه را ١ بر صفر به نفع ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - خبر،اخبار

  khabar-resan.ir/2016/.../درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب-...
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در. ... پرسپولیس در دومین و آخرین دیدار تدارکاتى اش در عمان اینبار به مصاف تیم السیب رفته است. ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. پرسپولیس در نیمه ...

  بازی پرسپولیس و السیب به دلیل خشونت تیم عمانی نیمه ...

  perspolink.com/بازی-پرسپولیس-و-السیب-به-دلیل-خشونت-تیم/
  ۱۴ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کار ماند. طرفداری- تیم های پرسپولیس ایران و السیب عمان از ساعت 19:30 در ورزشگاه سلطان قابوس به مصاف ... از کنار دروازه حریف به بیرون رفت و نیمه اول با نتیجه 0-1 به سود پرسپولیس به پایان رسید.

  نتیجه پرسپولیس مقابل السیب - مجله خبری موریکس

  morix.ir/search/?q=نتیجه+پرسپولیس+مقابل+السیب
  نتیجه پرسپولیس مقابل السیب ... به گزارش سرویس ورزشی "جام نیوز"، دیدار دوستانه پرسپوليس مقابل السيب در حالیکه ... ایران و السيب عمان به دلیل برخود فیزیکی بازیکن السيب نیمه تمام ماند. ... پرسپولیس بازی تدارکاتی را نیمه کاره رها کرد.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - پارس نیوز - irancloob

  parsnews.irancloob.net/بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند/
  ۱۰ ساعت پیش - كارواش خانگي همه كاره جت ميني ... بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند. ... *مدیرعامل باشگاه السیب عمان بین دو نیمه دیدار تدارکاتی پرسپولیس و ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند :: ورزش 3

  www.khabarnewss.ir/.../بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند-::-ورز...
  ۲ دقیقه پیش - داور بازی پرسپولیس و السیب عمان این بازی را به علت خشونت زیاد و درگیری ... بازی پرسپولیس و السیب به خاطر خشونت زیاد نیمه کاره ماند ... درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی نیمه - جدید ترین و آخرین اخبار ایران و جهان

  newstatic.ir/tag/بازی-نیمه
  دیدار تیم های پرسپولیس و السیب عمان نیمه کاره رها شد و شاگردان برانکو بازی را ترک کردند. ... داور عمانی از ترس کتک کاری بازی دوستانه پرسپولیس را نیمه تمام گذاشت ... های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان پس از برخورد فیزیکی بازیکن میزبان، نیمه تمام ماند. ... پس ازاین بازی هم تیم سرمایه با نتیجه مشابه 3-1 ثامن را شکست داد .

  راوی | جستجوگر اخبار - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  raavi.ir/news.aspx?id=797221
  ۱۴ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند. ... *مدیرعامل باشگاه السیب عمان بین دو نیمه دیدار تدارکاتی پرسپولیس و السیب، طی مراسمی از ...

  اخبار و اطلاعات جهان فوتبال و اخبار لحظه به لحظه خبرگذاری ها

  manofootball.ir/
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب/ بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند. بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه ...

  بازی پرسپولیس و السیب اپارات - فان گاه

  fungah.ir/search/?q=بازی+پرسپولیس+و+السیب+اپارات
  دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و السیب عمان به دلیل برخود فیزیکی بازیکن السیب نیمه تمام ماند. ... امروز، دوشنبه در دومین دیدار دوستانه خود در این اردو، در ورزشگاه سلطان قابوس برابر السیب عمان قرار گرفت اما این دیدار به دلیل برخورد فیزیکی بازیکن السیب، نیمه تمام ماند. ... پرسپولیس بازی تدارکاتی را نیمه کاره رها کرد.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - آخرین و جدیدترین ...

  khabarver.ir/.../درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب-ب.html
  بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - آخرین اخبار ایران و جهان

  www.zamoune.com/news/1102294
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - خبر ایرونی

  iruni.ir/news/724067
  ۲ روز پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  کلیپ درگیری پرسپولیس السیب - خبر روز

  khabareruz.ir/search/?q=کلیپ+درگیری+پرسپولیس+السیب
  داور عمانی از ترس کتک کاری بازی دوستانه پرسپولیس را نیمه تمام گذاشت ... جلوگیری از درگيري بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپوليس به ..... تیم‌های پرسپولیس تهران و السیب عمان به دلیل درگیری بازیکنان نیمه کاره ماند .

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - اخبار خبرگزاری‌ها و ...

  feed.tpanel.ir/sport/.../بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند/
  ۱۲ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  khabarontime.ir/.../درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب-بازی...
  ۱۵ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... *دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان امروز در ورزشگاه سلطان قابوس برگزار می‌شود.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - صفحه نخست

  www.habibtm.ir/.../درگیری-بین-بازیکنان-پرسپولیس-و-السیب--باز...
  ۳ روز پیش - این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... پیش از شروع بازی برانکو به همراه مارکو، ماریچ و رضا خالقی‌فر وارد زمین ... *مدیر عامل باشگاه السیب عمان بین دو نیمه دیدار تدارکاتی پرسپولیس و ...

  جام نيوز - ورزشی

  www.jamnews.ir/service/sport
  بازی پرسپولیس نیمه‌کاره تمام شد/ درگیری در دیدار دوستانه! دیدار دوستانه ... دیدار دوستانه السیب عمان و پرسپولیس از دقایقی پیش آغاز شده است. [12 ساعت و 46 دقیقه ...

  پرسپولیس ۱ السیب عمان ۰ / بازی دوستانه با درگیری نیمه ...

  persiafootball.com/news/پرسپولیس-1-السیب-عمان-0-بازی-دوستانه-با-د/
  ۸ ساعت پیش - صفحه اصلی; درباره پرسپولیس. معرفی پرسپولیس · ورزشگاه و دارایی ها · افتخارات و رکوردها · مدیران · بازیکنان کنونی · اخبار پرسپولیس.

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب - صفحه اصلی

  footbax.twittere.ir/page-474168.html
  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند. بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به سود ... کرد و داور برای جلوگیری از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  دیدار پرسپولیس با نماینده عمان نیمه تمام ماند! - خبریست

  www.khabarist.com/e/2847844
  ۳ روز پیش - دیدار تدارکاتی تیم های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان پس از ... دقیقه 65 با سوت داور با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... پرسپولیس و السیب/ بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ورزش سه - 57 دقیقه قبل.

  پربیننده ترین خبرهای 4ساعت گذشته خبرگزاری ها ...

  www.farhangiannews.ir/rss-34-پربیننده%20ترین%20خبرهای%204ساع...
  با درگیری فیزیکی بازیکنان: بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند " بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به سود ...

  درگیری بازی پرسپولیس تهران و السیب عمان را نیمه کاره ...

  miganke.com/.../درگیری-بازی-پرسپولیس-تهران-و-السیب-عمان-را-نیمه...
  ۱۱ ساعت پیش - بازی دوستانه تیم‌های پرسپولیس تهران و السیب عمان به دلیل درگیری بازیکنان نیمه کاره ماند. ... نتیجه تساوی در بازی شهرداری اردبیل و گل‌گهر عادلانه بود · تماشای دیدار تیم ملی فوتبال عراق در تهران رایگان شد · ایران، عمان را برای ...

  بولتن ورزشی BultanNews فوتبال اخبار ورزشی بولتن نیوز ...

  bultannews.ir/sport.aspx
  ... بین بازیکنان پرسپولیس و السیب/ بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... فغانی بازی حساس ژاپن را سوت می زند; بازی پرسپولیس در عمان به جنجال کشیده و ...

  دیدار پرسپولیس و السیب نیمه تمام ماند - اخبار ورزشی

  sport-news.nahane.ir/2016/.../دیدار-پرسپولیس-و-السیب-نیمه-تمام-ماند-...
  ۱۴ ساعت پیش - مدیرعامل باشگاه السیب عمان بین دو نیمه دیدار تدارکاتی پرسپولیس و السیب، طی مراسمی از ... بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند. ... دیدار – بازی – امید عالیشاه – تیم فوتبال پرسپولیس – مدیر – عمان – مدیرعامل – علی اکبر – عالیشاه – دیدار دوستانه – درگیری – فوتبال ...

  دیدار پرسپولیس و السیب نیمه‌تمام ماند - بولتن نیوز

  www.bultannews.com/fa/news/.../دیدار-پرسپولیس-و-السیب-نیمه‌تمام-ما...
  ۱۴ ساعت پیش - دیدار تیم های پرسپولیس و السیب عمان نیمه کاره رها شد و شاگردان برانکو بازی را ترک کردند. ... در دقیقه 30 روی بابک حاتمی خطا شد و بازیکن السیب از داور کارت زرد دریافت ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند. منبع: خبرگزاری فارس. برچسب ها: پرسپولیس ، السیب ، بازی دوستانه.

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب؛ بازی دوستانه ...

  212.16.76.92/news/e3d459932799.html
  این وبگاه ممکن است به رایانهٔ شما آسیب وارد نماید.
  ۱۲ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه ۶۵ ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند. ... درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب؛ بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند.

  بازی دوستانه پرسپولیس "نیمه کاره" ماند - جستجوگر هوشمند ...

  irato.ir/.../با-درگيرى-فيزيكى-بازيكنان-بازی-دوستانه-پرسپولیس-ن...
  ۳ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر ... با "درگيرى فيزيكى" بازيكنان: بازی دوستانه پرسپولیس "نیمه کاره" ماند ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب | خبرخوان

  footbax.d89.ir/page-518703.html
  فروش ویژه جعبه ابزار همه کاره BS Tools ... بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... جلوگیری از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به ... *دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان امروز در ورزشگاه ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند

  khabar.icanoon.com/2016/03/.../دیدار-تدارکاتى-عمان-گزارش-زنده؛-السی...
  ۱۴ ساعت پیش - بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به ... در جریان بود، به دلیل درگیری فیزیکی بازیکنان دو تیم نیمه تمام ماند. ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  اخبار،اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی،نتایج مسابقات ورزشی ...

  www.beytoote.com/news/sporty-news/
  ... را نیمه تمام گذاشت. به دلیل خشونت زیاد بازیکنانداور بازی پرسپولیس و السیب را نیمه تمام گذاشت دیدار تیم های پرسپولیس و السیب عمان نیمه کاره رها… ... تیم فوتبال پرسپولیس با وجود اینکه برابر نماینده عمان به برتری پرگل دست پیدا کرد… اخبارورزشی,خبرهای ... شکست استقلال مقابل هاماربی سوئد در دیدار دوستانه+ عکس ...

  داور عمانی از ترس کتک کاری بازی دوستانه پرسپولیس را ...

  www.nazaninha.ir/news/194249
  داور عمانی از ترس کتک کاری بازی دوستانه پرسپولیس را نیمه تمام گذاشت. ... پرسپولیسی ها و بازیکنان السیب ، بازی دوستانه پرسپولیس را ناتمام گذاشت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دعوا باعث شد دومین بازی دوستانه قرمزها در عمان ... از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  دیدار پرسپولیس با نماینده عمان نیمه تمام ماند!

  topwb3.ir/news/1459158639d6pfb
  ۱۳ ساعت پیش - دیدار تدارکاتی تیم های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان پس از برخورد فیزیکی بازیکن میزبان و نیمه تمام ماندن بازی، با تک گل ... درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب- بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند پرسپولیس در دومین و ... ۶۵ با سوت داور با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

  درگیری در دیدار پرسپولیس با تیم السیب عمان + عکس - قدس ...

  qudsonline.ir/detail/News/362833
  ۳ ساعت پیش - به گزارش قدس آنلاین، جدال دوستانه دو تیم پرسپولیس و السیب در عمان در دقیقه ٦٥ به دلیل درگیرى فیزیکى نیمه کاره ماند و در حالى که پرسپولیس با تک گل عالیشاه از حریف پیش بود، داور سوت پایان ... تنها تصویر موجود از درگیری در این بازی در زیر دیده می شود. ... نشست بی نتیجه ترکیه و سعودی علیه مذاکرات ژنو ...

  بازی پرسپولیس و السیب به دلیل خشونت تیم عمانی نیمه ...

  jordannews.ir/بازی-پرسپولیس-و-السیب-به-دلیل-خشونت-تیم/
  ۱۴ ساعت پیش - بازی پرسپولیس و السیب به دلیل خشونت تیم عمانی نیمه کاره رها شد! ... طرفداری- تیم های پرسپولیس ایران و السیب عمان از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه ... دلیل خشونت بیش از حد تیم حریف در اوایل نیمه دوم از سوی پرسپولیسی ها نیمه کاره ماند. ... حریف به بیرون رفت و نیمه اول با نتیجه ۰-۱ به سود پرسپولیس به پایان رسید.

  پرسپولیس بازی تدارکاتی را نیمه کاره رها کرد - طاها پخش

  www.tahapakhsh.ir/news/پرسپولیس-بازی-تدارکاتی-نیمه-کاره-رها.html
  ۱۵ ساعت پیش - السیب، پرسپولیس، برانکو فیلم پرورش شترمرغ در بیمارستان نیمه کاره / پروژه رها شده دیدار تیم های پرسپولیس و السیب عمان نیمه کاره رها شد و شاگردان برانکو بازی را ترک کردند. ... دیدار دوستانه, بازی, باشگاه آلکمار, دعوتنامه, پرسپولیس ... به دلیل برخورد فیزیکی بازیکن السیب، دیدار تدارکاتی نیمه تمام ماند.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - واضح

  vazeh.com/n13658843/بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند
  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، ... از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند. ... *دیدار تدارکاتی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان امروز در ورزشگاه ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - واضح

  vazeh.com/n13659227/بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند
  ۱۳ ساعت پیش - بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند-بازی تدارکاتی پرسپولیس در ... واضح آرشیو وب فارسی:قم پرس: بازی تدارکاتی پرسپولیس در عمان، مقابل السیب در ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - اخبار اراک

  arak24.ir/irannews/4609095
  پرسپولیس در دومین و آخرین دیدار تدارکاتى اش در عمان اینبار به مصاف تیم السیب رفته است. ... زمان: 21:20 1395/01/09 بازدید: 18,625. درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب. بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند ... این دیدار در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. پرسپولیس در نیمه دوم با یک ...

  نتیجه بازی دوستانه پرسپولیس و العروبا عمان 7 فروردین 95 ...

  news.avalinha.com/post/498272.html
  تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه در کشور عمان برابر تیم العروبا این کشور به برتری ... ابرخودروی الکتریکی مرسدس +تصاویر · 10 مرگی که در تاریخ سینما به یاد می ماند · دانلود آهنگ جدید «رضا صادقی» · لیورپول در ... نتیجه بازی دوستانه پرسپولیس و العروبا عمان 7 فروردین 95 ... پرسپولیس به مصاف تیم السیب می‌رود

  ترکیب پرسپولیس برابر السیب عمان - صفحه نخست

  atrimblog.ir/ogle/ترکیب+پرسپولیس+برابر+السیب+عمان
  بازی دوستانه پرسپوليس نیمه کاره ماند بازی تدارکاتی پرسپوليس در عمان، مقابل السيب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به سود ... کرد و داور برای جلوگیری از درگیری بازیکنان، این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپوليس به پایان رساند.

  ترکیب پرسپولیس برابر السیب عمان

  monji37-ba.landindex.ir/ogle/ترکیب+پرسپولیس+برابر+السیب+عمان
  درگیری بین بازیکنان پرسپوليس و السيب بازی دوستانه پرسپوليس نیمه کاره ماند بازی تدارکاتی پرسپوليس در عمان، مقابل السيب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر ...

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - لینک های داغ

  addit.ir/u/بازی-دوستانه-پرسپولیس-نیمه-کاره-ماند
  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند. ... بازی دو تیم پرسپولیس و السیب نیمه تمام ماند · ایران عمان را برای بازی با تیمهای عربستانی انتخاب کرد · کیروش: بازی با ...

  آشتی کنان بازیکنان پرسپولیس و السیب پس از درگیری شدید

  www.rahefarda.com › اخبار ورزشی
  ۱۴ ساعت پیش - بازیکنان پرسپولیس و السیب دقایقی پس از درگیری شدید ... دیدار تدارکاتى - عمان/ گزارش زنده؛ السیب عمان 0 - پرسپولیس 1 · درگیری بین بازیکنان پرسپولیس و السیب/ بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند · توقف اسپانیا در ...

  ترکیب پرسپولیس مقابل السیب اعلام شد - صفحه اصلی

  srchyar.ir/news/1459170352ibrn7
  کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، ترکیب سرخپوشان دیدار تیم السیب عمان کرد ... پرسپولیس و السیب- بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند پرسپولیس در ... دیدار تیم های پرسپولیس و السیب عمان نیمه کاره رها شد و شاگردان برانکو بازی را ترک کردند ... نتیجه زنده بازی پرسپولیس و السیب عمان نتایج زنده | اخبار فوتبال | بازی ...

  برچسب ها - پرسپولیس - مشرق

  www.mashreghnews.ir/fa/tag/1/پرسپولیس
  دیدار تیم های پرسپولیس و السیب عمان نیمه کاره رها... به گزارش ... به گزارش مشرق بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی دوستانه ای... دهند علی ... تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار تدارکاتی موفق شد با نتیجه. ... پرسپولیس به عمان رفت، یک بازیکن جا ماند.

  به دلیل برخورد فیزیکی بازیکن السیب، دیدار تدارکاتی ...

  serviens.in/2016/03/28/به-دلیل-برخورد-فیزیکی-بازیکن-السیب،-دی/
  ۱۵ ساعت پیش - به دلیل برخورد فیزیکی بازیکن السیب، دیدار تدارکاتی نیمه تمام ماند. 0. دسته بندی : بدون موضوع. دیدار تدارکاتی تیم های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان پس از ... و نیمه تمام ماندن بازی با تک گل امید عالیشاه به سود پرسپولیس خاتمه یافت. ... ۶۵ با سوت داور با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

  به دلیل درگیری بازیکنان، دیدار پرسپولیس و السیب نیمه ...

  wbstar3.ir/news/1459157467x8j4u
  دانلود بازی forestry 2017 the simulation برای pc · دانلود بازی it depends 1.01 – وابستگی ... به دلیل درگیری بازیکنان، دیدار پرسپولیس و السیب نیمه تمام ماند. ... باشگاه پرسپولیس، دیدار تدارکاتی تیم های فوتبال پرسپولیس و السیب عمان از ساعت ... در دقیقه 65 با سوت داور با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

  بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند - خبرگون ، آخرین ...

  www.khabargoon.ir/news.php?...بازیکنان+پرسپولیس...السیب/+بازی...
  به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ در غیاب ملى پوشان خود در اردوى عمان به سر میبرند و بعد از پیروزى پرگل برابر العروبا این بار به مصاف السیب ...

  درگیری بین بازیکنان پرسپولیس السیب - صفحه نخست

  taniart-ba.sirindex.ir/.../درگیری+بین+بازیکنان+پرسپولیس+و+السی...
  بازی دوستانه پرسپوليس نیمه کاره ماند بازی تدارکاتی پرسپوليس در عمان، مقابل السيب در حالیکه تا دقیقه 65 1 بر صفر به سود سرخپوشان در جریان بود، به دلیل درگيري فیزیکی ... این برد در شرایطی بدست آمد که با توجه به نتیجه دیدار روز ...

  کتکاری در بازی دوستانه پرسپولیس در عمان! - صفحه اصلی

  allworld.ir/news/1459157624k2p4r
  ۱۴ ساعت پیش - دیدار تیم های پرسپولیس و السیب عمان نیمه کاره رها شد و شاگردان برانکو بازی را ترک کردند. ... السیب- بازی دوستانه پرسپولیس نیمه کاره ماند پرسپولیس در دومین و آخرین ... در دقیقه 30 روی بابک حاتمی خطا شد و بازیکن السیب از داور کارت زرد ... این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رساند.

  برادران مجیدی در ورزشگاه نیوکمپ اسپانیا عکس - اخبار ایران ...

  newsreaders.ir/search/?q...عکس&page=7
  ۶ روز پیش - سرخپوشان بعد از این بازی برای ۳ روز هم راهی مسقط، مرکز کشور عمان می شوند. ... از سویی باشگاه السیب دیروز درخواست بازی دوستانه در مسقط را به پرسپولیس ارائه ... این روزنامه نوشت مجيدي جشنواره بین المللی فیلم هند در ایالت گوا را نیمه کاره رها و عازم ... آرسنال از صعود به مرحله نیمه نهایی باز ماند/ حذف آقای پرمدعا!

  برادران مجیدی در ورزشگاه نیوکمپ اسپانیا عکس - اخبار ایران ...

  newsreaders.ir/search/?q...page=7
  وبسایت رسمی برنامه نود - سرخپوشان تهرانی در سفر به عمان علاوه بر برگزاری یک ... از سویی باشگاه السیب دیروز درخواست بازی دوستانه در مسقط را به پرسپولیس ارائه ... این روزنامه نوشت مجيدي جشنواره بین المللی فیلم هند در ایالت گوا را نیمه کاره رها و ... واتفورد بود و برابر این تیم لیگ برتر با نتیجه 2 بر یک تن به شکست داد.

  آرشيو 2016 مارس - ncnos.ir

  ncnos.ir/2016/03/
   

  برچسب ها :


  ارسال نظر
  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی

  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
  ورود به سایت
  عضویت سریع
  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
  مطالب جدید
  • دانلود دوبله فارسی فیلم صاعقه سیاه Chernaya Molniya 2009
  • شیک ترین مدل موی بچه گانه دخترانه 2016
  • مدل موهای خیلی شیک پسرانه و مردانه 2016
  • شیک ترین مدل مو جدید پسر بچه ها 95
  • مدل بافت موی مجلسی دختر بچه ها 95
  • آخرین اخبار نتایج بازیها : نگاهی به نتایج بازی های روز گذشته | نتیجه بازی های انجام شده در روز جمعه م
  • اس ام اس و متن های زیبا تبریک روز زن 95
  • اس ام اس زیبا تبریک ولادت حضرت زهرا 95
  • متن و اس ام اس زیبا تبریک روز مادر 95
  • اس ام اس زیبا تبریک ولادت حضرت زهرا 95
  مطالب پربازدید
  • اس ام اس زیبا تبریک ولادت حضرت زهرا 95
  • انشا در مورد عید نوروز به زبان انگلیسی با ترجمه
  • یک سی سی چند قطره است؟
  • آدرس نمایشگاه های بهاره عرضه مستقیم کالا سال ۹۵
  • اعلام اسامی پذیرفتگان المپیادهای علمی مرحله اول و دوم 94-95
  • اس ام اس و متن های زیبا تبریک روز زن 95
  • شعار رهبر برای سال 1395 |نامگذاری سال 1395 اسم و نام امسال سال جدید 95 چیه؟چیست؟نامگزاری
  • فاصله ایران تا امریکا
  • نتایج المپیاد شیمی 94-95 اعلام نتایج مرحله اول المپیاد فیزیک 94-95 زمان اعلام نتایج مرحله اول المپیاد د
  • کدام سبزه زودتر رشد میکند؟
  مطالب تصادفی
  • دانلود آهنگ مهدی مقدم به نام ای جان
  • نتیجه بازی بایرن مونیخ وردربرمن در هفته بیست و ششم بوندس لیگا
  • لحظه شلیک موشک‌ های قدر سپاه +عکس
  • نامگذاري سال 95 توسط رهبر معظم انقلاب
  • پخت شیرینی عید۹۵+طرز تهیه ی مارشمالو در منزل
  • معنی ضرب المثل پسر کو ندارد نشان از پدر
  • دانلود آهنگ قسم میخورم هنگامه مهمان برنامه استیج 21 اسفند
  • تیتر صفحه اول و عناوین روزنامه های ایران سه شنبه 25 اسفند 1394 سیاسی اقتصای ورزشی پیشخوان تیتر صفحه او
  • آغاز توزیع بسته‌ های نوروزی کارگران
  • همزمان با ۶ میلیاردی شدن “سالوادور”⇐ پخش‌کننده فیلم از نقش اهالی رسانه و سینماداران در این فروش