در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
موضوعات
آرشیو
 • 1395
 • 1394
 • تبلیغات

  تبلیغات  برای مشاهده توضیحات و خرید این محصول لطفا روی عکس بالا کلیک کنید

  علت و دلیل کناره گیری و استعفای کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ورزش

  555 بازدید یکشنبه 23 اسفند 1394 اخبار روز,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

  علت و دلیل کناره گیری و استعفای کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ورزش

  رئیس فدراسیون فوتبال که هشت سال ریاست این فدراسیون را برعهده داشت در شرایطی از حضور در انتخابات دوره آینده کنار کشید که ساعت ها در جلساتی با مسئولان نظارتی حضور داشت و در نهایت کنار رفت.
   

  خبرگزاری مهر: رئیس فدراسیون فوتبال که هشت سال ریاست این فدراسیون را برعهده داشت در شرایطی از حضور در انتخابات دوره آینده کنار کشید که ساعت ها در جلساتی با مسئولان نظارتی حضور داشت و در نهایت کنار رفت.

  ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال که از دوازدهم اسفندماه آغاز شده بود، شامگاه روز شنبه با معرفی چهره های جدید برای ریاست فدراسیون به پایان رسید. مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام،کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ضمن اینکه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون هم برای این انتخابات ثبت نام نکرد.

  سکوت در ساعت های ابتدایی

  اولین ساعات صبح مقابل فدراسیون فوتبال در سکوت سپری شد و چهره خاصی برای تکمیل ثبت نام مراجعه نکرد اما عنوان شد طی چند روز گذشته برخی چهره های مطرح برای دریافت فرم های ثبت نام به فدراسیون مراجعه کرده اند. مثل مهدی تاج، مصطفی آجرلو ، علی اکبر ابرقویی‌نژاد، علی فتح الله زاده و ... از جمله این افراد بودند.

  کفاشان: هنوز ثبت نام نکرده ام

  علی کفاشیان صبح امروز پس از خروج از فدراسیون فوتبال ایران در جمع خبرنگاران درباره ثبت نامش در انتخابات گفت: هنوز ثبت نام نکرده ام . فعلا دارم بیرون می روم و برمی گردم!

  آنهایی که فرم دریافت کرده اند

  در روزهای گذشته افرادی مثل مصطفی آجرلو، عزیزالله محمدی، مهدی تاج، شهاب الدین عزیزی خادم، علی فتح الله زاده و حتی علی اکبر ابرقویی‌نژاد رئیس هیات فوتبال استان اصفهان فرم حضور در انتخابات را دریافت کرده‌اند ولی اینکه آیا آنها امروز و با پایان مهلت مقرر شده ثبت نام نهایی را انجام بدهند یا خیر، مشخص نیست.

  چه کسی گزینه وزارت ورزش است؟

  از سوی دیگر موضع وزارت ورزش هم در انتخابات پیش رو هنوز نامعلوم است. اینکه آیا وزارت ورزش گزینه‌ای خارج از فدراسیون فوتبال را به عنوان نامزد ریاست در نظر دارد و یا اینکه قصد دارد در داخل هیات رئیسه از یک گزینه حمایت کند، مشخص نیست. با این حال به نظر می رسد آجورلو نزدیک به وزارت است.

  یک مدیرعامل و داور بازنشسته آمدند

  محمد عباسی و علی خسروی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی و داور پیشین ایران در فدراسیون حضور پیدا کردند تا برای حضور در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت‌نام کنند. خسروی و عباسی اولین کسانی بودند که برای شرکت در انتخابات هیات رئیسه وارد فدراسیون شدند.

  بهروان: احتمال دارد ثبت نام کنم

  غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ پس از حضور در محل فدراسیون فوتبال در مورد اینکه برای ریاست یا هیات رئیسه ثبت نام خواهد کرد یا خیر گفت: هنوز چیزی مشخص نیست. شاید برای هیات رئیسه ثبت نام کنم. البته باید شرایط را بررسی کنم اما احتمالا ثبت نام می کنم.

  یک کمک داور دیگر هم آمد

  رسول فروغی کمک داور فوتبال ایران که به تازگی و در لیگ پانزدهم از قضاوت خداحافظی کرده است ساعت 11:45 دقیقه امروز برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال به محل فدراسیون آمد. او برای حضور در هیات رئیسه ثبت نام خواهد کرد.

  هجوم داوران به فدراسیون فوتبال

  ظهر امروز فریدون اصفهانیان، یزدانی، علی خسروی، خداداد افشاریان، هدایت ممبینی و حسن کامرانی فر که از داوران و کمک داوران فوتبال کشورمان بودند برای ثبت نام در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اقدام کردند.

  کفاشیان: از سوی هیچکس تحت فشار نیستم

  علی کفاشیان که صبح برای انجام کاری از فدراسیون خارج شده بود در بازگشت به محل این فدراسیون در پاسخ به پرسش خبرنگاران که آیا به وزارت ورزش و یا سازمان بازرسی رفته بودید گفت: من یک و ماه نیم است که به وزارت ورزش نرفته ام. ضمن اینکه از سوی هیچ فرد یا نهادی هم تحت فشار نیستم. امروز بعدازظهر بررسی های لازم را انجام می دهم و قطعا تصمیمی را خواهم گرفت که به سود فوتبال باشد.

  گوینده خبر تلویزیون هم آمد

  علیرضا دهقان گوینده خبر تلویزیون که سابقه یک دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی را هم دارد برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. دهقان برای حضور در هیات رئیسه ثبت نام کرده است.

  عزیز محمدی هم ثبت نام کرد

  رئیس پیشین سازمان لیگ برتر و رئیس اتحادیه فوتبال باشگاه های کشور نیز برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. عزیز محمدی بعدازظهر امروز به فدراسیون فوتبال رفت.

  فتح الله زاده برای نایب رئیسی ثبت نام کرد

  علی فتح الله زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال که احتمال می رفت برای ریاست فدراسیون ثبت نام کند، با حضور در دبیرخانه مجمع برای حضور در پست نایب رئیسی فدراسیون ثبت نام کرد.

  آجورلو برای ریاست آمد

  مصطفی آجورلو مدیرعامل پیشین باشگاه های پاس و تراکتورسازی و استیل آذین بعدازظهر امروز برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون ثبت نام کرد. وی هنگام ورود به فدراسیون فوتبال گفت: خادم شما هستم و برای ثبت نام ریاست آمده ام.

  منصور قنبرزاده با ابهام آمد

  مدیرعامل باشگاه نفت تهران و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که در محل این فدراسیون حاضر شده بود اعلام کرد وی حاضر شده اما مشخص نیست برای هیات رئیسه ثبت نام کند یا برای ریاست.

  بیت الله رضایی هم وارد شد

  مدیرعامل باشگاه سایپا با حضور در محل فدراسیون فوتبال برای حضور در هیات رئیسه ثبت نام خواهد کرد. بیت الله رضایی در این مورد به خبرنگاران گفت: فعلا امده ایم ببینیم چه می شود. شایدهم برای جایگزینی کفاشیان آمدم(باخنده). البته بنده برای حضور در هیات رئیسه ثبت نام خواهم کرد.

  اسلامیان حاضر به اظهار نظر شفاف نشد

  محمود اسلامیان هنگامی که قصد ورود به فدراسیون را داشت، با درخواست خبرنگاران برای مصاحبه مواجه شد که گفت فعلا قصد صحبت ندارم. وی در رابطه با اینکه نام او به عنوان نواب رئیس فدراسیون مطرح شده، گفت: اگر ثبت‌نام کردم در خصوص این مسائل صحبت خواهم کرد و فعلا قصد مصاحبه ندارم.

  بهروان برای هیات رئیسه ثبت نام کرد

  غلامرضا بهروان مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز در انتخابات شرکت کرد. وی با حضور در فدراسیون فوتبال برای هیات رئیسه فدراسیون ثبت نام کرد.

  کاندیداتوری اسلامیان برای هیات رئیسه

  نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هم برای انتخابات آتی این فدراسیون ثبت نام کرد. محمود اسلامیان برای حضور در هیات رئیسه فدراسیون کاندیدا شد و قصد دارد عضو عادی هیات رئیسه شود.

  شیرازی هم ثبت نام کرد

  حبیب الله شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران عصر امروز در فدراسیون فوتبال حضور یافت و برای هیات رئیسه فدراسیون کاندیدا شد.

  عزیز محمدی: به نفع کفاشیان کنار می‌کشیم

  رئیس اتحادیه فوتبال هم با حضور در فدراسیون برای ریاست این فدراسیون ثبت نام کرد. عزیز محمدی در جمع خبرنگاران گفت: اگر کفاشیان ثبت نام کند و در انتخابات حاضر شود به نفع وی کنار می کشیم ولی اگر در انتخابات حضور پیدا نکند برای ریاست تلاش می کنم.

  وعده عجیب به هیات‌ها

  علیرضا معظمی نیا که متقاضی خرید باشگاه پرسپولیس بود و با یک پراید به سازمان خصوصی سازی رفته بود این بار برای ریاست فدراسیون ثبت نام کرد و گفت:به هر هیاتی که به من رای بدهد یک میلیارد تومان پرداخت خواهم کرد.

  آجورلو: شاید کفاشیان ثبت نام نکند

  مدیرعامل اسبق باشگاه پاس تهران عصر امروز برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. وی درباره اینکه آیا بخاطر کفاشیان کنار می کشد، گفت: احترام کفاشیان واجب است ولی شاید وی ثبت نام نکند.

  قنبرزاده برای نایب رئیسی کاندیدا شد

  منصور قنبرزاده مدیرعامل باشگاه نفت تهران برای پست نایب رئیسی و همچنین حضور در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد.

  کفاشیان: من و اسدی شرکت نمی کنیم

  رئیس فدراسیون فوتبال سرانجام در میان خبرنگاران حضور یافت و تاکید کرد که در انتخابات حضور نخواهد یافت. کفاشیان همچنین گفت که اسدی هم کاندیدا نمی شود.

  فشارها از بالا کار خودش را کرد

  از مدتها قبل عنوان می شد که برخی نهادها و مراجع نظارتی به دنبال آن هستند تا علی کفاشیان در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نکند. مطرح کردن فساد در فوتبال و پرونده های اینچنینی درست در آستانه انتخابات و ثبت نام، خود گواه بر این بود که دیگر نمی خواهند کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال بماند. رئیس خندان هشت سال فوتبال که در روز پایانی ثبت نام ساعت ها در جلسات مختلف شرکت کرده بود در نهایت رفتن را ترجیح داد تا فشار از بالا کارش خود را بکند و خنده از چهره فوتبال برود.

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات/ خنده از چهره ...

  www.mehrnews.com/.../پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابات-...
  ۷ ساعت پیش - مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ضمن اینکه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون هم برای این انتخابات ...

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات/تاج و آجرلو ...

  www.tabnak.ir/.../پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخاباتتاج-و-آج...
  ۵ ساعت پیش - مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام،کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ضمن اینکه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون هم برای این انتخابات ...

  کفاشیان از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال کناره گیری کرد

  www.entekhab.ir/.../کفاشیان-از-انتخابات-ریاست-فدراسیون-فوتبال-ک...
  ۶ ساعت پیش - به گزارش «انتخاب» به نقل از خبرگزاری ها، علی کفاشیان در آخرین ساعات از ثبت نام نامزدها برای ریاست فدراسیون فوتبال اظهار کرد: در انتخابات ...


  کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات فدراسیون فوتبال

  www.tabnakazargharbi.ir/.../کناره-گیری-علی-کفاشیان-از-انتخابات-فد...
  ۱ ساعت پیش - علی کفاشیان از حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال انصراف داد. رییس فدارسیون فوتبال ایران که محتمل ترین گزینه برای انتخاب به عنوان رییس ...

  کناره‌گیری مشروط یک کاندیدا به نفع کفاشیان - مشرق

  www.mashreghnews.ir/.../کناره‌گیری-مشروط-یک-کاندیدا-به-نفع-کفا...
  ۲۰ ساعت پیش - کناره‌گیری مشروط یک کاندیدا به نفع کفاشیان. نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال هم برای کاندیداتوری ریاست فدراسیون فوتبال ثبت ‌نام کرد.
  ۷ ساعت پیش - کناره‌گیری مشروط یک کاندیدا به نفع کفاشیان. نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال هم برای کاندیداتوری ریاست فدراسیون فوتبال ثبت ‌نام کرد.

  کفاشیان از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال کناره گیری کرد

  khabaredagh.ir/.../کفاشیان-از-انتخابات-ریاست-فدراسیون-فوتبال-کنا...
  ۴ ساعت پیش - کفاشیان از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال کناره گیری کرد ... علی کفاشیان در آخرین ساعات از ثبت نام نامزدها برای ریاست فدراسیون فوتبال ...

  آخرین تصمیم کفاشیان/ فردا ثبت نام، شب انتخابات کناره ...

  cup.ir/sport/iranianfootball/487/...کفاشیان...کناره-گیری/112557
  آخرین تصمیم کفاشیان/ فردا ثبت نام، شب انتخابات کناره گیری! دسته بندی: فوتبال ايران تاریخ: ۱۶:۵۶:۵۶ ۱۳۹۴/۱۲/۲۱. سایز متن: + -. رییس فدراسیون فوتبال فردا ...
  رئیس فدراسیون فوتبال که هشت سال ریاست این فدراسیون را برعهده داشت در شرایطی از حضور در انتخابات دوره آینده کنار کشید که ساعت ها در جلساتی با مسئولان ...
  ۹ ساعت پیش - عزیزمحمدی برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد/ کناره‌گیری مشروط به نفع کفاشیان. خبرگزاری فارس: عزیزمحمدی برای ریاست فدراسیون ...

  یوز - آخرین اخبار کناره گیری کفاشیان

  yooz.ir/news/?t=0&i=0&s...کناره%20گیری%20کفاشیان
  نمودار رشد پدیده کناره گیری کفاشیان در گذر زمان. پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات. رییس فدراسیون فوتبال که هشت سال ریاست این فدراسیون را برعهده ...

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات-جام نیوز|خبرپو

  khabarpu.com/n.php?u=پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از...
  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات-جام نیوز|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی.

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات/ خنده از چهره ...

  www.samarkandmagazine.ir/پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابا/
  ۷ ساعت پیش - رئیس فدراسیون فوتبال که هشت سال ریاست این فدراسیون را برعهده داشت در شرایطی از حضور در انتخابات دوره آینده کنار کشید که ساعت ها در ...

  خبر هوشمند | پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات ...

  khabarhoshmand.com/item-47118-پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از...
  ۶ ساعت پیش - رئیس فدراسیون فوتبال که هشت سال ریاست این فدراسیون را برعهده داشت از حضور در انتخابات دوره آینده کنار کشید.

  کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابات-فدراسیون-فوتبال - رادنیوز

  radnews.ir/News/.../کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابات-فدراسیون-فوت...
  کفاشیان برای انتخابات فدراسیون ثبت نام هم نمی کند. ساعت دو شنبه ۳ اسفند. یکی از مدیران رده میانی وزارت ورزش و جوانان مدعی شد علی کفاشیان به هیچ وجه در ...

  ورزشی » پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات/تاج و ...

  www.khabar.pichak.net/.../پشت_پرده_کناره_گیری_کفاشیان_از_انتخا...
  مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام،کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ضمن اینکه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون هم برای این انتخابات ثبت نام نکرد.

  نسیم آنلاین | عزیز محمدی و آجورلو: کفاشیان بیاید کناره ...

  nasimonline.ir/.../عزیز-محمدی-و-آجورلو-کفاشیان-بیاید-کناره-گیری-می...
  ۸ ساعت پیش - عزیزالله محمدی و مصطفی آجرلو اعلام کردند در صورتیکه کفاشیان برای ریاست فدراسیون ثبت‌نام کند به احترام او از کاندیداتوری انصراف می‌دهند.

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از - SPI News

  spinews.ir/sport/160533-پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از.html
  رئیس فدراسیون فوتبال که هشت سال ریاست این فدراسیون را برعهده داشت از حضور در انتخابات.
  ۴ ساعت پیش - مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام،کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ضمن اینکه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون هم برای این انتخابات ...

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات/ خنده از چهره ...

  www.ilyarkhabar.ir/.../پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابات-خ...
  مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ... علی کفاشیان صبح امروز پس از خروج از فدراسیون فوتبال ایران در جمع خبرنگاران ...
  آخرین تصمیم کفاشیان/ فردا ثبت نام، شب انتخابات کناره گیری!

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات فدراسیون ...

  khabarche.ir/.../پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابات-فدراسیو...
  ۶ ساعت پیش - فدراسیون فوتبال انتخابات عصر شنبه بیست و دوم اسفند ماه 1394 خبر پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات فدراسیون فوتبال.

  کناره‌گیری مشروط یک کاندیدا به نفع کفاشیان - پیک نکا

  www.peykneka.ir/p-34922--کناره‌گیری-مشروط-یک-کاندیدا-به-نفع-ک...
  کناره‌گیری مشروط یک کاندیدا به نفع کفاشیان. شناسهٔ خبر: 34922 - 1394-12-22 19:06:01. نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال هم برای کاندیداتوری ریاست ...

  سایتهای خبری - پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات

  news.asrenaft.com/.../پشت_پرده_کناره_گیری_کفاشیان_از_انتخابات
  ۳ ساعت پیش - مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام،کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ضمن اینکه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون هم برای این انتخابات ...

  نیوزلاگ | پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات/ خنده ...

  newslog.ir/.../پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابات--خنده-از-چه...
  ۷ ساعت پیش - مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام،کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ضمن اینکه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون هم برای این انتخابات ...
  ۲ ساعت پیش - پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات/تاج و آجرلو شانس های اول ریاست در فوتبال. به گزارش ایران ورزش ورزشی، مهر نوشت: ثبت نام از نامزدهای ...

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات/ خنده از چهره ...

  www.bamjahanbin.ir/پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابا/
  ۵ ساعت پیش - مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام،کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ضمن اینکه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون هم برای این انتخابات ...

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات- خنده از چهره ...

  www.titr24.com/...==/پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابات--خ...
  ۲ ساعت پیش - مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام،کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود. ضمن اینکه علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون هم برای این انتخابات ...

  پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات فدراسیون فوتبال

  jamnews.irancloob.net/پشت-پرده-کناره-گیری-کفاشیان-از-انتخابا/
  ۶ ساعت پیش - ... شنبه با معرفی چهره های جدید برای ریاست فدراسیون به پایان رسید. مهمترین اتفاق روز پایانی ثبت نام کناره گیری علی کفاشیان از انتخابات بود.
  آخرین تصمیم کفاشیان/ فردا ثبت نام، شب انتخابات کناره گیری!

  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری ...

  newsfile.ir/.../تعلیق+فدراسیون+فوتبال+از+سوی+فیفا+با+کناره+گی...
  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری کفاشیان.

  کفاشیان: تصمیمی برای کناره‌گیری از آسیا نداریم :: ورزش 3

  www.varzesh3.com/.../کفاشیان-تصمیمی-برای-کناره‌گیری-از-آسیا-ندا...
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان می‌گوید که رئیس سازمان لیگ و نایب رئیس این فدراسیون در خصوص کناره‌گیری تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان ...
  ۱ روز پیش - آخرین تصمیم کفاشیان/ فردا ثبت نام، شب انتخابات کناره گیری! رییس فدراسیون فوتبال فردا ثبت نام می کند تا آماده کنار رفتن شود. ورزش پنج ...
  ۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - احتمال کناره‌گیری کفاشیان از انتخابات فوتبال قوت گرفت. علی کفاشیان در رابطه با حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال به ایسنا گفت: این بار ...

  کفاشیان: تصمیمی برای کناره‌گیری از آسیا نداریم - نامه نیوز

  namehnews.ir/fa/.../کفاشیان-تصمیمی-برای-کناره‌گیری-از-آسیا-نداریم
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان می‌گوید که رئیس سازمان لیگ و نایب رئیس این فدراسیون در خصوص کناره‌گیری تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان ...

  خبرگزاری تسنیم - کناره‌گیری تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان ...

  www.tasnimnews.com/.../کناره-گیری-تیم-های-ایرانی-از-لیگ-قهرمانان-م...
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برگزاری نشست امیرعبداللهیان با وزیر ورزش و کفاشیان. کناره‌گیری تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان منتفی شد/ مکاتبه برای برگزاری بازی‌ با ...

  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری ...

  boyernews.com/.../تعلیق-فدراسیون-فوتبال-از-سوی-فیفا-با-کن/
  ۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شایعات پیرامون سرپرستی کفاشیان تا زمان برگزاری انتخابات همه را سردرگم کرده است. به گزارش تابناک ورزشی، اختلاف هیات رئیسه و مجمع ...
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آقای کفاشیان هم موضع گیری فوتبال ایران را اعلام می کند. ما تا به حال چیز خاصی نگفته ایم. گزینه های مختلفی داریم.» مهدی تاج دوشنبه شب در 90 ...

  علیرضا منصوریان از تیم زیر 22 سال کناره گیری کرد ...

  fifaday.ir/علیرضا-منصوریان-از-تیم-زیر-22-سال-کناره-گ/
  علیرضا منصوریان از سرمربی‌گری تیم ملی زیر 22 سال کشورمان کناره‌گیری کرد. ... ملی را تمرین دهد تا علی کفاشیان برای کناره‌گیری منصوریان تصمیم گیری کند.

  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری ...

  feedgah.com/lastnews/.../تعلیق-فدراسیون-فوتبال-از-سوی-فیفا-با-ک...
  ۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری کفاشیان.

  شایعات کناره گیری کفاشیان - جدیدترین اخبار فوتبال ...

  www.bwin90.biz/post/tag/شایعات%20کناره%20گیری%20کفاشیان
  برچسب ها:جدیدترین خبر از کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان، Ali Kaffashian، فضای انتخابات، شایعات کناره گیری کفاشیان، World Cup ...
  ۶ ساعت پیش - پشت پرده کناره گیری کفاشیان از انتخابات/ خنده از چهره فوتبال رفت! رئیس فدراسیون فوتبال که هشت سال ریاست این فدراسیون را برعهده داشت در ...

  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری ...

  www.wikipg.com/.../تعلیق-فدراسیون-فوتبال-از-سوی-فیفا-با-کناره...
  ۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیفا , فوتبال , فدراسیون فوتبال , سوی , فدراسیون , گیری , تعلیق , فدراسیون ... تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری کفاشیان.

  کارلوس کی روش از سرمربی گری تیم ملی کناره گیری کرد/ به ...

  www.khoobankhabar.ir/کارلوس-کی-روش-از-سرمربی-گری-تیم-ملی-کن...
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کارلوس کی روش از سرمربی گری تیم ملی کناره گیری کرد/ به دنبال گزینه ... به گزارش خوبان، علی کفاشیان در گفتگو با مهر ضمن اعلام خبر جدایی ...

  پایگاه خبری تحلیلی امید تبریز - احتمال کناره گیری ...

  tabrizeno.ir/.../احتمال%20کناره%20گیری%20تراکتورازبازی%20های%2...
  ۵ روز پیش - احتمال کناره گیری تراکتورازبازی های آسیایی. تبریزنو: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: امروز پیش کفاشیان رفتم و با او در مورد مشکلات‌مان ...

  کفاشیان و تکذیب کناره گیری از فدراسیون فوتبال

  www.esteghlaltehranfc.com/.../کفاشیان-و-تکذیب-کناره-گیری-از-فدرا...
  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی کفاشیان کناره گیری اش از ریاست فدراسیون فوتبال را تکذیب کرد.
  ۹ مهر ۱۳۸۶ ه‍.ش. - انتظار برای کناره گیری کفاشیان از انتخابات فدراسیون فوتبال. bbc.co.uk ۶ کلیک. تحلیل بی بی سی از انتخابات فدراسیون فوتبال و اینکه تا ...
  ۱۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کفاشيان که ظاهرا خودش هم چندان از دليل کناره‌گيري کريمي اطلاع نداشت گفت: «علي کريمي بدون اطلاع در محل تمرين تيم ملي حضور نيافت و در حالي که ...
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - احتمال کناره‌گیری ایران از لیگ قهرمانان آسیا ... وی درباره سؤالی مبنی بر حمایت کفاشیان از شیخ سلمان و اینکه ایران در این قضیه خیلی وارد مناقشه و ...
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ایران آنلاین-افشای دلایل کناره گیری پیروانی/ دستیار کی روش سکوتش ... پیروانی در خصوص اینکه اینفانتینو گفته کفاشیان او را برای حضور ...

  گذارنیوز | احتمال کناره‌گیری ایران از لیگ قهرمانان آسیا ...

  gozarnews.ir/احتمال-کناره‌گیری-ایران-از-لیگ-قهرمان/
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - احتمال کناره‌گیری ایران از لیگ قهرمانان آسیا. کفاشیان و تاج. مهدی تاج رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران شب گذشته در برنامه ۹۰ اعلام کرد: «ایران به ...
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تراکتورسازی تهدید به کناره‌گیری از لیگ قهرمانان آسیا کرد ... تراکتورسازی امروز نشستی با علی کفاشیان،رییس فدراسیون فوتبال برگزار کرد.
  ۲۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس فدراسیون فوتبال می گوید کی روش از تیم ملی کناره گیری نکرده است. به گزارش آس پرس کفاشیان ضمن رد خبر استعفای کی روش از ...

  کفاشیان از کناره‌گیری سرمربی تیم ملی خبر داد - سمنا

  semna.ir/26845/کفاشیان-از-کناره‌گیری-سرمربی-تیم-ملی
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کفاشیان از کناره‌گیری سرمربی تیم ملی خبر داد. بنابراعلام رییس فدراسیون فوتبال،کی روش بعد از انجام دو دیدار تیم ملی با تیم های سوئد و شیلی ...

  کفاشیان کناره‌گیری کند به صلاح فوتبال است/اختلاف فاحش ...

  www.yjc.ir › ورزشی › فوتبال و فوتسال
  ۳ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کارشناس فوتبال گفت: به نظر من ادامه همکاری با کفاشیان به صلاح ورزش فوتبال کشورمان نیست.

  کناره‌گیری علی کفاشیان از ریاست فدراسیون فوتبال - هر ...

  shayantejarat.com/news/کناره‌گیری-علی-کفاشیان-از-ریاست-فدراس/
  ادعای جنجالی مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی مبنی بر کناره‌گیری علی کفاشیان از ریاست فدراسیون فوتبال خیلی زود به خبر یک سایت‌های خبری تبدیل شد، صادق ...

  کناره‌گیری مشروط یک کاندیدا به نفع کفاشیان - لینک‌های داغ

  linkbiar.com/news/.../کناره-گیری-مشروط-یک-کاندیدا-به-نفع-کفاشیا...
  ۸ ساعت پیش - نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال هم برای کاندیداتوری ریاست فدراسیون فوتبال ثبت ‌نام کرد....

  تعلیق-فدراسیون-فوتبال-از-سوی-فیفا-با-کناره-گیری ...

  iranfollow.com/.../تعلیق-فدراسیون-فوتبال-از-سوی-فیفا-با-کناره-گ...
  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری کفاشیان.
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی کفاشیان در گفت و گوی امروزش بعد از جلسه سازمان لیگ دوباره درباره احتمال کناره گیری از سمت ریاست فدراسیون فوتبال گفته است.
  ۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - علی کریمی ، کشیان ، محمو ری ، دعوت نوری به تیم ملی ، استرالیا ، جام ملتای آسیا ، رئیس فدراسیون فوتبال,از سوی کفاشیان دلایل کناره‌گیری علی ...

  کناره‌گیری کفاشیان تحمیلی بود/ با سیاسی کاری به جایی ...

  shafaf.ir/.../کناره‌گیری-کفاشیان-تحمیلی-بود-با-سیاسی-کاری-به-جای...
  ۱۹ دی ۱۳۸۹ ه‍.ش. - در سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی تحت فشار قرار دادن کفاشیان برای کناره گیری از پست مهم هیئت اجرایی AFC رخدادی مغایر بااخلاق و روح ورزش ...

  کناره گیری دبیر کل فدراسیون فوتبال/ آخرین یار کفاشیان ...

  www.goleramian.ir/.../10631-کناره-گیری-دبیر-کل-فدراسیون-فوتبال-آخ...
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مهدی محمد نبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال که از ابتدای کار کفاشیان در این فدراسیون همراه وی بود، از این سمت کناره گیری کرد تا حالا کفاشیان ...

  احتمال کناره‌گیری قریب‌الوقوع کفاشیان از ریاست فدراسیون ...

  www.rajanews.com/news/78755
  ۱۸ تیر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - این روزها شایعه کناره‌گیری قریب الوقوع رئیس فدراسیون جدی‌تر از هر زمان ... این اتفاق روی خواهد داد با بار دیگر کفاشیان فرصت مدیریت فوتبال را ...

  کناره گیری دبیر کل فدراسیون فوتبال/آخرین یار کفاشیان ...

  yazdrasa.ir/.../-/کناره-گیری-دبیر-کل-فدراسیون-فوتبال-اخرین-یار-کفا...
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مهدی محمد نبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال که از ابتدای کار کفاشیان در این فدراسیون همراه وی بود، از این سمت کناره گیری کرد تا حالا کفاشیان ...
  ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تهران - ایرنا - رییس فدراسیون فوتبال که از کناره گیری مربی تیم امید اطلاع نداشت، گفت: مدیر این تیم فقط در رسانه ها و به صورت شفاهی استعفا ...

  کناره گیری کفاشیان با اجبار سعیدلو - دانلود آهنگ جدید

  eurogusto.net/view/index.php?id=271720...کناره-گیری-کفاشیان...
  در زمان انتخابات هيئت‌اجرايي AFC که کفاشيان کانديداي پرشانسي براي انتخاب در اين هيئت بود، در اقدامي عجيب کناره‌گيري کرد و بعدها سعيدلو که آن زمان رئيس ...
  خراسان: در زمان انتخابات هيئت‌اجرايي AFC که کفاشيان کانديداي پرشانسي براي انتخاب در اين هيئت بود، در اقدامي عجيب کناره‌گيري کرد و بعدها سعيدلو که آن زمان ...

  کفاشیان :تحت هیچ شرایطی از انتخابات کناره‌گیری نمی‌کنم ...

  www.khouznews.ir/.../کفاشیان-تحت-هیچ-شرایطی-از-انتخابات-کناره‌گ...
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - علی کفاشیان در گفتگو با مهر، در خصوص دلایل خود برای ثبت نام فدراسیون فوتبال وهمچنین احتمال کناره گیری از انتخابات ضمن بیان مطلب فوق ...

  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری ...

  telegram.tabeshnews.com/.../تعلیق-فدراسیون-فوتبال-از-سوی-فیفا-...
  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری کفاشیان. بهمن ۳, ۱۳۹۴ تابش نیوز برگزیده اخبار بدون دیدگاه. تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره ...

  کفاشیان: کناره‌گیری از آسیا نظر شخصی تاج است - راحیل دانلود

  rahilchat.org/کفاشیان-کناره‌گیری-از-آسیا-نظر-شخصی-ت/
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کفاشیان: کناره‌گیری از آسیا نظر شخصی تاج است - |راحیل دانلود| ...

  90tv.ir :: ملوان از لیگ برتر کناره‌گیری کرد؛ هیات مدیره دسته ...

  90tv.ir/.../ملوان-از-لیگ-کنار-رفت؛-هیات-مدیره-دسته-جمعی-استعفا-میدهد
  ۱۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ملوان از لیگ برتر کناره‌گیری کرد؛ هیات مدیره دسته جمعی استعفا می‌دهد ... عباسی: کفاشیان کمی به مشکلات مالی ما خندید/ بمباران هیروشیما دیروز در ...

  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری ...

  news.kodoom.com/iran-sports/تعلیق-فدراسیون...از.../5518126/
  شایعات پیرامون سرپرستی کفاشیان تا زمان برگزاری انتخابات همه را سردرگم کرده است. به گزارش تابناک ورزشی، اختلاف هیات رئیسه و مجمع فدراسیون فوتبال مبنی ...

  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری ...

  irannp.com/.../in_tabnak.irr5.lfar5.lnewsr5.l562829r5.lتعلیق-فدراسیو...
  ... تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری کفاشیان; » بازگشت رونق اقتصادی در پسابرجام; » مصاحبه مسئولان باعث تشویق سپرده گذاران ثامن الحجج ...

  کناره‌گیری؟ آنها از این حرف‌ها زیاد می‌زنند | خبرگزاری ایلنا

  www.ilna.ir/بخش.../319921-کناره-گیری-آنها-از-این-حرف-ها-زیاد-می-زنند
  ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - واکنش کفاشیان به تهدید باشگاه پرسپولیس. کناره‌گیری؟ آنها از این حرف‌ها زیاد می‌زنند. ایلنا: رئیس فدراسیون فوتبال ایران که به دعوت ...
  ۱ تیر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در نامه‌ای به علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کناره‌گیری خود را از سمت مدیرعاملی این باشگاه اعلام کرد.

  در ماجرای سرپرستی فدراسیون، حرف وزیر حرف ماست/ ...

  mihanbaran.com/در-ماجرای-سرپرستی-فدراسیون،-حرف-وزیر-ح/
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان می‌گوید که رئیس سازمان لیگ و نایب رئیس این فدراسیون در خصوص کناره‌گیری تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان ...
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کناره‌گیری از لیگ آسیایی راه مقابله با تنش‌آفرینی عربستان نیست/ ضرورت ... گروسی همچنین تأکید کرد: البته مسئولان و به خصوص کفاشیان در ...

  کی‌روش به حضور ۴ ساله‌اش در تیم ملی ایران پایان می‌دهد | ورزش ...

  www.dw.com/fa-ir/کیروش-به-حضور-۴-سالهاش-در.../a-18330460
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از دیدار با سوئد و شیلی از تیم ملی کناره‌گیری می‌کند. کفاشیان دلیل این امر را اختلاف بر سر ...
  ۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به گزارش مهر، علی کفاشیان در حاشیه رونمایی از فرش ویژه جام ملت‌های آسیایی در خصوص آخرین وضعیت علی کریمی ضمن بیان مطلب فوق گفت: شب ...

  جهان نيوز - كفاشیان: کناره گیری نخواهم کرد

  jahannews.com/fa/doc/news/47268/كفاشیان-کناره-گیری-نخواهم
  "علی كفاشیان"در گفتگو با شبكه خبر گفت :اخبار مربوط به كناره گیری یا عزل ... كفاشیان افزود:در یكی از برنامه های تلویزیونی سوالاتی از من شد كه به همه آنها پاسخ ...

  تصمیمی برای کناره گیری

  brandsara.site/+تصمیمی+برای+کناره+گیری/
  کفاشیان: تصمیمی برای کناره‌گیری از آسیا نداریم کفاشیان: کناره گیری از آسیا نظر شخصی تاج است - … در ماجرای سرپرستی فدراسیون، حرف وزیر حرف ماست/ …

  هدانا - کفاشیان:کناره گیری ازلیگ؟ پرسپولیس از این حرف ها ...

  sahebkhabar.ir/.../کفاشیان-کناره-گیری-ازلیگ-پرسپولیس-از-این-حرف-ها...
  ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی کفاشیان، که به دعوت کنفدراسیون آسیا برای تماشای فینال لیگ قهرمانان قاره و همچنین بازدید از کمپ تیم ملی امید در شهر دوبی حضور دارد، شب ...

  کی‌روش دلایل استعفایش از سرمربیگری تیم ملی را اعلام کرد

  www.golestan24.com/.../5810-کی-روش-دلایل-استعفایش-از-سرمربیگر...
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - علی کفاشیان روز جمعه بعد ازاعلام کناره گیری کی روش از تیم ملی به ایرنا افزود: این سرمربی پرتغالی اعلام کرده است که با این شرایط حاضر به ادامه ...
  ۱۸ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - منبعی موثق از احتمال کناره گیری کفاشیان از ریاست فدراسیون فوتبال ایران خبر داده است.
  ۹ ساعت پیش - عزیزمحمدی برای ریاست فدراسیون ثبت نام کرد/ کناره‌گیری مشروط به نفع کفاشیان. نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال هم برای کاندیداتوری ...
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کناره گیری کی‌روش از سرمربیگری تیم ملی ایران؛ ... کارلوس کی‌روش پس از جلسه با کفاشیان درباره جدایی از تیم ملی فوتبال گفت: این موضوع ...

  news: کفاشیان : هواپیمای تیم‌ملی اجازه فرود پیدا نکرد دلایل ...

  www.telewebion.com/en/.../کفاشیان...کناره‌گیری-علی.../news.html
  ۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - news: کفاشیان : هواپیمای تیم‌ملی اجازه فرود پیدا نکرد دلایل کناره‌گیری علی کریمی از تیم ملی -
  ۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - علي کفاشيان در حاشيه رونمايي از فرش ويژه جام ملت‌هاي آسيايي در خصوص آخرين وضعيت علي کريمي ضمن بيان مطلب فوق گفت: شب گذشته کي‌‌روش ...
  ۲۰ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - رئيس فدراسيون فوتبال کشورمان پس از فشارهايي که در خصوص کناره‌گيري او از اين فدراسيون مطرح شده، اعلام کرد ماندن در فدراسيون فوتبال ديگر ...
  ۱۲ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - به گزارش "ندای انقلاب" به نقل از اوج نیوز،فدراسیون فوتبال که با مشکلات عدیده مالی دست و پنجه نرم می کند این روزها از یافتن اسپانسر نیز عاجز ...

  تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری ...

  funkade.in/تعلیق-فدراسیون-فوتبال-از-سوی-فیفا-با-کن/
  ۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تعلیق فدراسیون فوتبال از سوی فیفا با کناره گیری کفاشیان. نویسنده info@tabnak.ir - ۳ بهمن ۱۳۹۴ - بدون نظر موضوع: دسته‌بندی نشده ...

  شنیده‌ام کفاشیان برای کناره‌گیری تحت فشار بود - حرف راست

  www.harferast.ir/.../2879%3Aشنیده‌ام+کفاشیان+برای+کناره‌گیری+تح...
  ۱۷ دی ۱۳۸۹ ه‍.ش. - رئیس کمیته تربیت بدنی و جوانان مجلس با بیان اینکه شنیده‌ام کفاشیان برای کناره‌گیری از انتخابات هیئت اجرایی آسیا تحت فشار بوده، گفت: ...

  دبیری:انتظار بیشتری از کفاشیان داشتم اسدی باید کناره ...

  01.pop-music.biz/2016/02/.../دبیریانتظار-بیشتری-از-کفاشیان-داشت...
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دبیری:انتظار بیشتری از کفاشیان داشتم اسدی باید کناره گیری کند ... عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: کفاشیان تمایل دارد در انتخابات ...

  راهکارنیوز - کناره‌گیری کی‌روش از سرمربیگری تیم ملی ...

  www.rahkarnews.ir/.../کناره-گیری-کی-روش-سرمربیگری-تیم-ملی-دلا...
  ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کناره‌گیری کی‌روش از سرمربیگری تیم ملی/دلایل استعفا از زبان کی‌روش/ از ... کارلوس کی‌روش بعد از جلسه با علی کفاشیان اظهار داشت: بله من امروز ...

  کناره‌ گیری تیم‌های ایرانی از لیگ ‌قهرمانان منتفی شد - فرصت ...

  forsatnet.ir/.../کناره‌-گیری-تیم-های-ایرانی-از-لیگ-‌قهرمانان-منتفی-شد.h...
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نشست عبداللهیان با گودرزی و کفاشیان ... و تأکید کردند مسابقات باید در ایران برگزار شود. همچنین کناره‌گیری از لیگ ‌قهرمانان کاملا منتفی شد.

  تصمیمی برای کناره گیری

  avayemelal.ir/+تصمیمی+برای+کناره+گیری
  سیدحسن خمینی تصمیمی برای کناره‌گیری از … خبرگزاری تسنیم - کناره‌گیری خطیبی از … کفاشیان: تصمیمی برای کناره گیری از آسیا نداریم | … کفاشیان: ...
  ۵ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. - کناره گیری کفاشیان با اجبار سعیدلو. این روزها فوتبال کشورمان از این‌که نماینده‌ای در هیئت اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا ندارد ضربه‌های زیادی ...
  علی کفاشیان از توافق با کارلوس کی ‌روش برای حضور سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در تیم ملی امید خبر داد و اعلام کرد که کی‌روش از تیم ملی جدا می‌شود.کفاشیان اظهار ...

  کفاشیان زیرتیغ - عصر ایران

  www.asriran.com › صفحه نخست › ورزشی

  ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در فاصله چند روزباقی مانده تا پایان ریاست کفاشیان برفدراسیون فوتبال دوباره ... فشارهایی که شاید تا انتخابات به کناره گیری رییس و انتخاب ...

  پست های مرتبط :


  ارسال نظر
  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی

  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
  ورود به سایت
  عضویت سریع
  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
  مطالب جدید
  • دانلود دوبله فارسی فیلم صاعقه سیاه Chernaya Molniya 2009
  • شیک ترین مدل موی بچه گانه دخترانه 2016
  • مدل موهای خیلی شیک پسرانه و مردانه 2016
  • شیک ترین مدل مو جدید پسر بچه ها 95
  • مدل بافت موی مجلسی دختر بچه ها 95
  • آخرین اخبار نتایج بازیها : نگاهی به نتایج بازی های روز گذشته | نتیجه بازی های انجام شده در روز جمعه م
  • اس ام اس و متن های زیبا تبریک روز زن 95
  • اس ام اس زیبا تبریک ولادت حضرت زهرا 95
  • متن و اس ام اس زیبا تبریک روز مادر 95
  • اس ام اس زیبا تبریک ولادت حضرت زهرا 95
  مطالب پربازدید
  • اس ام اس زیبا تبریک ولادت حضرت زهرا 95
  • انشا در مورد عید نوروز به زبان انگلیسی با ترجمه
  • یک سی سی چند قطره است؟
  • آدرس نمایشگاه های بهاره عرضه مستقیم کالا سال ۹۵
  • اعلام اسامی پذیرفتگان المپیادهای علمی مرحله اول و دوم 94-95
  • اس ام اس و متن های زیبا تبریک روز زن 95
  • شعار رهبر برای سال 1395 |نامگذاری سال 1395 اسم و نام امسال سال جدید 95 چیه؟چیست؟نامگزاری
  • فاصله ایران تا امریکا
  • نتایج المپیاد شیمی 94-95 اعلام نتایج مرحله اول المپیاد فیزیک 94-95 زمان اعلام نتایج مرحله اول المپیاد د
  • کدام سبزه زودتر رشد میکند؟
  مطالب تصادفی
  • 7 روش‌ برای سم‌زدایی روزانه بدن
  • جدیدترین ژورنال مانتو آپامه سال ۹۵
  • رقابت جالب دویدن با نان پنکیک + عکس
  • از نظر دین اسلام کدام یک از ویژگیهای تفریح سالم است؟تفریح فعال و پرتحرک یا تفریح طولانی مدت|پاسخ
  • چه کسی در استیج قسمت بیست و یکم 21 حذف شد؟
  • ژورنال مانتو مجلسی عید ۹۵ برند DOHE
  • مهلت ثبت نام آزمون تیز هوشان همدان 95
  • اخبار امروز 23 اسفند 1394
  • قیمت موبایل امروز سه شنبه 25 اسفند 94
  • دانلود آهنگ جدید مریم حیدرزاده بنام سال تحویل