در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
موضوعات
آرشیو
 • 1395
 • 1394
 • تبلیغات

  تبلیغات  برای مشاهده توضیحات و خرید این محصول لطفا روی عکس بالا کلیک کنید

  گفتگو با شقایق فراهانی را از دست ندهید

  504 بازدید جمعه 15 آبان 1394
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

  گفتگو با شقایق فراهانی را از دست ندهید

   
  شقایق فراهانی از یک خانواده کاملا هنری پای به عرصه بازیگری گذاشت و اولین بار مخاطبان با چهره معصوم و غم زده اش با چشمان درشت و زیبا در فیلم «لیلا»ی داریوش مهرجویی آشنا شدند.
   

  ماهنامه دنیای زنان - احمد محمد اسماعیلی: شقایق فراهانی از یک خانواده کاملا هنری پای به عرصه بازیگری گذاشت و اولین بار مخاطبان با چهره معصوم و غم زده اش با چشمان درشت و زیبا در فیلم «لیلا»ی داریوش مهرجویی آشنا شدند که قرار بود همسر دوم مردی بشود که زن اولش عقیم و نازاست. با حضور در این فیلم توجه کارگردان ها به سمت این بازیگر مستعد و خوش چهره جلب شد و در سال های بعد توانست با اغلب بزرگان سینما از قبیل بهرام بیضایی، ایرج قادری، مهدی فخیم زاده، داریوش فرهنگ و احمد امینی همکاری کند.

  فراهانی طی سال های فعالیتش توانسته با تسلط کامل انواع و اقسام شخصیت های زن سینمایی و تلویزیونی از قبیل زن معصوم، روستایی، شهری، روشنفکر، سنتی، وکیل، دکتر، مهندس و غیره را بازی کند. فراهانی فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی است و از دوران کودکی همراه پدر و مادرش بهزاد فراهانی و فهیمه رحیمی نیا به بازی در تئاتر پرداخته است.

  «لیلا»، «کلاشینکف»، «شب های تهران»، «پروانه ای در باد»، «عاشقانه های تجریش»، «خانه پدر»، «مهمان»، و سریال های «انقلاب زیبا»، «کلاه پهلوی» و «فوق سری» از جمله کارهای ماندگار کارنامه کاری فراهانی محسوب می شوند. با شقایق فراهانی که این روزها مثل همیشه پرکار است درباره فعالیت های مختلفش و نقش هایی که ایفا کرده است گفت و گو کرده ایم.

  خودشناسی باعث می شود بهتر بازی کنم


  بازیگر قابل احترام و درجه یکی هستید. ضمن اینکه حضورتان در کارهای خیریه و زیست محیطی به شما وجهه متفاوتی می دهد. چقدر این نوع فعالیت ها برایتان در حکم یک دغدغه محسوب می شود؟


  از بیست سال پیش مشارکت و حضور در این نوع فعالیت های اجتماعی جزو دغدغه های مهم زندگیم بوده است و گرم شدن کره زمین و تبعات زیست محیطش که متاسفانه سال به سال بدتر هم می شود همیشه به عنوان یک معضل فراگیر جهانی برایم مطرح بوده و اینکه بتوانم به آدم ها این آگاهی را بدهم که باید بیشتر از اینها به فکر نجات و حفظ کره زمین باشند و چه کارهایی باید برای حفظ کره زمین انجام بدهیم برایم اهمیت داشته است. در هر جایی که در این حوزه ها کوچکترین کاری از دستم برآمده حضور داشته ام. برای آدم ها شرایط زندگی بهتر را فراهم می کند و تک تک ملزمیم به آگاهی بخشی در این زمینه.

  در بخش حمایت از حیات وحش هم حضوری جدی دارید و در چند مستند در این باره حضور داشتید؟

  حیات وحش هم جزئی از زندگی و محیط زیست کره زمین است و باید در این زمینه فرهنگ سازی هم انجام داد. چه خوب که تجربیات بازیگری من هم مجالی برای حمایت از این حیطه شود.

  با توجه به اینکه بازیگر محبوب و شناخته شده ای هستید آیا تا به حال تلاش کرده اید از محبوبیت خود در جهت آگاهی رسانی به مردمی که از این نوع فعالیت ها اطلاعی ندارند استفاده کنید؟

  به دفعات چنین کاری را انجام داده ام.

  خودشناسی باعث می شود بهتر بازی کنم

  بنابراین خیلی ها را از کارهای اشتباهشان در زمینه تخریب محیط زیست و کشتن حیوانات، آگاه کرده اید؟

  من اسمش را اشتباه نمی دانم بلکه بیشتر عدم آگاهی است. الان سر صحنه هر فیلمی که بازی می کنم سعی می کنم با همکاری سایرین بعد از خوردن و عده های غذایی به تفکیک زباله ها بپردازیم و ظروف پلاستیکی جدا و شیشه ها نیز جدا در کیسه دیگری قرار گیرد و حتی المقدور کمتر از ظروف یکبار مصرف استفاده کنیم. همین ته سیگارهایی که عابران بی توجه کف خیابان می اندازند مدت ها زمان صرف می شود که اثرش از بین برود و منشا آلودگی است.

  در زندگی خانوادگی چطور آدمی هستید؟ بخصوص در رابطه با فرزندتان. به نظر می رسد به دلیل فاصله کم سنی میان شما و پسرتان رابطه تان متفاوت تر باشد.

  اعتراف می کنم هرچقدر که سنم بالاتر می رود بیشتر از قبل به اشتباهاتم در رابطه با بزرگ کردن پسرم پی می برم. البته فکر می کنم همه پدر و مادرها در زندگی به چنین دیدگاهی می رسند. خدا را شکر در سال 94 رابطه بهتری با پسرم داشته ام و فکر می کنم بچه ها واقعا به وجود پدر و مادر نیازمند هستند و چون دوست دور و برشان زیاد دارند باید والدین وقت بیشتری را برای هدایت و حمایت آنها صرف کنند. اعتراف می کنم باید یاد می گرفتم که بیشتر برای پسرم مادری کنم.

  آیا دلیل این مسئله که کمتر برای پسرتان وقت گذاشته اید شرایط کاریتان بوده است؟

  کار هم جزئی از این مسئله است اما به هر حال چنین اتفاقی افتاده است و مهم این است که از حالا به بعد از آن درس بگیرم و جور دیگری رفتار کنم.

  خودشناسی باعث می شود بهتر بازی کنم


  آیا تا به حال در رابطه با پسرتان دچار چالش جدی شده اید؟

  کدام مادری است که با فرزندش درگیر این چالش های جدی نشده باشد. هر کسی بگوید که چنین اتفاقی برایش رخ نداده است واقعیت را کتمان کرده است. با گذر از این چالش ها است که مهر و عشق مادر و فرزندی محکم تر می شود.

  این شانس و موهبت را داشتید در خانواده ای رشد کنید که پدرتان بهزاد فراهانی نازنین و فرهیخته و مادرتان فهیمه رحیم نیا صبور و مهربان باشد. چقدر این خاستگاه خانوادگی به شما کمک کرد که انسان موفقی باشید؟

  پدر و مادرم دو بال پرواز من در زندگیم هستند. در زندگی هر کسی پدر و مادر نقش مهم و کلیدی دارند و قطعا در زندگی من هم همین طور بوده است و طبیعی است که اگر در خانواده دیگری بودم سرنوشت دیگری پیدا می کردم.

  جزو معدود بازیگرانی هستید که این توانایی را دارید که هم در نقش زنان پایین شهری مثل کاراکترتان در سریال «فوق سری» و یا زنان پولدار و متشخص مانند کاراکترتان در «کلاه پهلوی» بازی کنید. چقدر این تنوع نقشی برایتان دارای اهمیت است؟

  دوست دارم نقش های متفاوتی بازی کنم که بازیم برای مخاطب باورپذیر باشد و البته همواره سعی می کنم در نقش غرق شوم و دوری کنم از اینکه مخاطب دستم را بخواند. اگر مخاطب متوجه شود که من دارم نقش بازی می کنم این برایم شکست محسوب می شود.

  خودشناسی باعث می شود بهتر بازی کنم

  آیا به بازی رئالیستی اعتقاد دارید؟

  زیاد به دنبال استفاده از این اصطلاحات نیستم! (با خنده) نقش باید باورپذیر بازی شود و به قول پدرم به شیوه استانیسلاوسکی (زندگی با نقش) علاقه بیشتری دارم.

  آیا دوست دارید در نقش هایی کم دیالوگ که این روزها بیشتر متداول شده بازی کنید؟ منظورم نقش هایی است که ایفای آنها را متکی بر بازی استیلیزه و حسی می دانند.

  بله، دوست دارم همه جور نقشی را بازی کنم و از جمله نقش های متکی به حرکت و نه دیالوگ.

  برای نقش های مشابه در آثار مختلف مثل نقش هایتان در «کلاشینکف» و «فوق سری» چه تفکیک هایی قائل می شوید که نقشتان رنگ آمیزی بشود؟

  این تفاوت ها به تحلیل ها و تحقیقاتی بر می گردد که من درباره خودشناسی گذرانده ام و هنوز هم پیگیریش می کنم و هر چقدر می آموزم متوجه می شوم که چقدر کم می دانم. روند خودشناسی با جامعه شناسی و شناخت فرهنگ ها و خانواده ها کامل می شود. موقعی که درگیر شناخت از کاراکتری که قرار است بازی اش کنم می شوم، متوجه می شوم این امر می تواند باعث ارائه بازی بهتری بشود. نوع راه رفتن، آناتومی بدن، نوع حرف زدن، خندیدن و نظایر آن المان هایی هستند که یک شخصیت را کامل می کنند.

  خودشناسی باعث می شود بهتر بازی کنم


  آیا در آثاری که نیاز دارند به استفاده از لهجه سعی می کنید مشابه سازی لهجه را با معدل های بیرونی انجام دهید یا سعی می کنید مطابق فیلمنامه خودتان لهجه خلق کنید؟

  بستگی به کار دارد. مثلا در «فوق سری» بیشتر تغییر لحن حرف زدن بود تا لهجه و من صداسازی انجام دادم. البته دوست داشتم از لهجه برای این شخصیت استفاده کنم که به خاطر حساسیت های موجود از آن گذشتیم. در این سریال مهدی فخیم زاده با کم کردن زوائد و حواشی بازیم به من کمک زیادی کرد تا نقشم را شایسته تر بازی کنم؛ نقش زنی ساده دل و مهربان که به کارهایش باور داشت و عاشق خانواده اش بود.

  برخی از کارگردان ها مثل مهدی فخیم زاده در حین کار خیلی جدی و تا حدی عصبانی هم می شوند. شما با رفتارهای مختلف کارگردان ها چگونه کنار می آئید؟

  مهدی فخیم زاده استاد است و از ایشان آموختم. در مورد سایر کارگردانان هم سعی می کنم همه چیز را با احترام متقابل و دوسویه پیش ببرم.

  به عنوان آخرین پرسش می خواهم بدانم اوقات فراغت را چگونه سپری می کنید؟

  بیشتر مواقع سرگرم بازی در فیلم ها و سریال ها هستم و اوقات فراغت کمی دارم و ترجیح می دهم در اوقات فراغتم در درجه اول وقتی برای پسرم بگذارم و در درجه دوم با دوستانم معاشرت کنم چون واقعا دلم برای همه آنها تنگ می شود.

   

   

   

   

  شقایق فراهانی | بیوگرافی و عکسهای “شقایق فراهانی” - نمناک namnak.com/3423-بیوگرافی-شقایق-فراهانی-+-عکس.html نام: شقایق نام خانوادگی : فراهانی تاریخ تولد : 1351/5/2 محل تولد : تهران مدرک تحصیلی: دیپلم گرافیک و فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه آزاد اسلامی حرف های بسیار جالب شقایق فراهانی و پسر 23 ساله اش / از ... www.persianv.com/view/288536.php ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در سال‌های اخیر شقایق فراهانی به یكی از چهره‌های پركار سینما و تلویزیون تبدیل شده و اتفاقا این پركاری همراه با نقش‌های متفاوت و متنوع بوده است. زندگینامه شقایق فراهانی - سلامت www.akairan.com/biography/actor1/27046.html شقایق فراهانی و مادرش,شقایق فراهانی بی حجاب,شقایق فراهانی و پسرش,شقایق فراهانی,شقایق فراهانی و خواهرش,شقایق فراهانی facebook,شقایق فراهانی عکس,شقایق ... شقایق فراهانی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد https://fa.wikipedia.org/wiki/شقایق_فراهانی شقایق فراهانی (زاده ۲ مرداد ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.آخرین فیلم وی فوق سری به کارگردانی مهدی فخیم زاده بود که از شبکه ی ۱ سیما برای عید ... گفتگو با شقایق فراهانی بعد از اینکه خواهرش از ایران رفت www.irannaz.com/news_detail_1969.html اختصاصی هنرمدانبدون هیچ توضیحی شما را دعوت به خواندن گفت و گوی ما و شقایق فراهانی می كنیم در ابتدا بیوگرافی مختصری از خودتون بفرما. عکس جدید شقایق فراهانی و پسرش - نیک صالحی www.niksalehi.com/learn/archives/200705.php شقایق فراهانی و همسرش ، کلیپ عروسی شقایق فراهانی ،تصاوير عروسی شقایق فراهانی ، بهترين عكس هاي شقایق فراهانی ، بهترین عکس های جدید شقایق فراهانی ... شقایق فراهانی | گالری عکسهای شقایق فراهانی | شقایق و پسرش www.ariapix.net/category/گالری-عکس...زن/عکسهای-شقایق-فراهانی شقایق فراهانی در نقش مریم، نامزد سابق اردلان تمجید (با بازی مهدی سلطانی) در این سریال حاضر شده است. گپ و گفت ما با او بیش از آنکه حول و حوش سریال دور بزند به حال ... بیوگرافی کامل شقایق فراهانی + عکس biographyha.com/622/بیوگرافی-کامل-شقایق-فراهانی-عکس.html شقایق فراهانی (۲ مرداد ۱۳۵۱، تهران) بازیگر ایرانی است. زمینه فعالیت : بازیگر ملیت : ایرانی تولد : ۲ مرداد ۱۳۵۱ تهران والدین : بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا پیش. بیوگرافی شقایق فراهانی + عکسهای شقایق فراهانی - بیتوته www.beytoote.com/fun/actor-news/picture1-poppies-farahani.html فیلمهای شقایق فراهانی زندگی شقایق فراهانی بیوگرافی بازیگران شقایق فراهانی,بیوگرافی شقایق فراهانی ,عکس جدید شقایق فراهانی,تصاویر شقایق فراهانی. شقایق فراهانی: از «عشق» پسرم حمایت‌ می‌کنم! - Bartarinha.IR ... www.bartarinha.ir/fa/news/.../شقایق-فراهانی-از-عشق-پسرم-حمایت‌-می‌کن... ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مجله زندگی ایده آل - محمد حسین‌زاده، مصطفی رفعت: در سال‌های اخیر شقایق فراهانی به یكی از چهره‌های پركار سینما و تلویزیون تبدیل شده و اتفاقا این ... عکس دیدنی شقایق فراهانی و پسرش www.hi2.ir/fa/posts/39 عکس دیدنی شقایق فراهانی و پسرش. عکس شقایق فراهانی و پسرش. مرتبط: » عکس الهام حمیدی و همسرش محمد سلوکی. » زایمان دختر در دستشویی مدرسه + عکس. همسر شقایق فراهانی | ساتین saten.ir/tag/همسر-شقایق-فراهانی/ در سال‌های اخیر شقایق فراهانی (۴۲ ساله) به یکی از چهره‌های پرکار سینما و تلویزیون تبدیل شده و اتفاقا این پرکاری همراه با نقش‌های متفاوت و متنوع بوده است. آخرین نقش ... شقایق فراهانی درباره پسرش و طلاقش می گوید + عکس www.berooztarinha.com/.../شقایق-فراهانی-درباره-پسرش-و-طلاقش-می-گو.... شقایق فراهانی که در نقش مریم نامزد سابق اردلان تمجید در سریال مادرانهایفای نقش ... دیگر صحبت‌های جالب شقایق فراهانی را به نقل از «زندگی ایده‌آل» در ادامه می‌خوانید:. شقایق فراهانی - آپارات www.aparat.com/result/شقایق_فراهانی مصاحبه با شقایق فراهانی و لیلی رشیدی درمورد فرارمغزها. از امین جون. ۱,۷۴۸بازدید. ۱:۲۷. شقایق فراهانی و لیلی رشیدی از فرار مغزها می گویند. از این کانال به فروش می. شقایق فراهانی shaghayeghfarahany.blogfa.com/ فقط میدونم شقایق فراهانی رو دوست دارم از نزدیک ندیدمشون وشاید هم هیچوقت نتونم از نزدیک ببینمشون بااینکه خیلی دوست دارم واطلاعات زیادی در موردشون ندارم اما تو ... عکس بی حجاب فهيمه رحيم نيا مادر گلشيفته و شقايق فراهاني ... www.dezla.ir › گالری عکس › عکس بازیگران زن ایرانی عکس بی حجاب فهیمه رحیم نیا مادر گلشیفته و شقایق فراهانی. سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۲; 7,535 نمایش; admin · ۱۲ دیدگاه. با عرض پوزش این مطلب به دستور کارگذار ... عکسی باورنکردنی از پدر و مادر شقایق و گلشیفته فراهانی www.shomanews.com/news/?id=10282 به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز)،فهیمه رحیم نیا مادر گلشیفته فراهانی که در سریال مادرانه نقش یک مادر فداکار و دلسوز را بازی می کرد در افتتاحیه ... Shaghayegh Farahani شقایق فراهانی‏ - Facebook https://fa-ir.facebook.com/shaghayegh.farahani.fan/ Shaghayegh Farahani شقایق فراهانی ، Tehran, Iran . ۵.۸۴۸ پسند · ۷ نفر درباره این صبحت می‌کنند . پیج هواداران شقایق فراهانی <<<این پیج توسط خود... دیالوگ عجیب شقایق فراهانی و مادرش در سریال مادرانه! + عکس seemorgh.com › فرهنگ و هنر › تلویزیون ۵ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پیام فروتن در خبرآنلاین نوشت: در جریان پخش سریال مادرانه زمانی که مریم زمان (شقایق فراهانی) در اتاق و در رختخوابش خود را به خواب زده بود، مادرش وارد ... عکس جالب شقایق فراهانی و پسرش - اس ام اس www.bisms.ir › عکس ۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس جالب شقایق فراهانی و پسرش , شقایق فراهانی,عکس شقایق فراهانی,همسر شقایق فراهانی,اینستاگرام شقایق فراهانی,فیسبوک شقایق فراهانی. عکس های جدید گلشیفته فراهانی با بازیگران مشهور هالیوودی www.amazing.ir/.../new-photos-of-hollywood-actors-golshifteh-farahani/ ماریون کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم بین المللی مراکش 2013 پاتریشیا کلارکسون و گلشیفته فراهانی مراسم حضور عکس های گلشیفته فراهانی ... طلاق شقایق فراهانی و زندگی با پسرش + عکس - ایران استایل www.iranstyle.ir/طلاق-شقایق-فراهانی-و-زندگی-با-پسرش-عکس/ طلاق شقایق فراهانی و زندگی با پسرش عکس شقایق فراهانی در نقش مریم نامزد سابق اردلان تمجید در سریال «مادرانه» ایفای نقش کرده است. می‌گوید خودش جدایی را تجربه. Iranian Movie DataBase شقايق فراهاني www.sourehcinema.com/People/People.aspx?Id=138112200346 شقايق فراهاني متولد 1351 تهران است. فرزند بهزاد فراهاني و فهيمه رحيم نيا. خواهر گلشيفته فراهاني. فارغ التحصيل رشته نقاشي از دانشگاه آزاد اسلامي. آغاز فعاليت در ... گلشیفته فراهانی همسر آنتونی باندراس شد – جديدترين اخبار ... www.momtaznews.com/گلشیفته-فراهانی-همسر-آنتونی-باندراس-ش/ به گزارش ممتاز نیوز، گلشیفته فراهانی حتی بسیار زودتر از آنچه تصور میشد بی هنریش را بر همگان آشکار کرد و به سرعت نه تنها همخوابه مرد غربی شد که در جشنواره ای ... مصاحبه ای با بهزاد و شقایق فراهانی - مهمترین اخبار ایران و جهان vista.ir/article/329780/مصاحبه-ای-با-بهزاد-و-شقایق-فراهانی مصاحبه ای با بهزاد و شقایق فراهانی استاد بهزاد فراهانی، فارغ‌التحصیل کارگردانی، بازیگری و نویسندگی از فرانسه و ادبیات نمایشی از دانشکده دراماتیک... در تمامی ... بیوگرافی شقایق فراهانی + عکس های جدید و شخصی ... - جزقل jezghel.com/biography/shaghayegh-farahani شقایق فراهانی, اینستاگرام شقایق فراهانی, جدید ترین عکس های شقایق فراهانی, عکس جدید شقایق فراهانی, فیس بوک شقایق فراهانی, خانواده شقایق فراهانی, بیوگرافی شقایق فراهانی - سایت تفریحی و سرگرمی پارس ... www.parsnaz.ir/news_detail_2696.html شقایق فراهانی بیوگرافی شقایق فراهانی متولد ۱۳۵۱ مدرک تحصیلی دیپلم گرافیک از هنرستان هنرهای تجسمی و فارغ التحصیل نقاشی از دانشگاه آزاد اس. شقایق فراهانی با پسرش همبازی شد!/عکس - اعتدال etedaal.ir/fa/news/113954/شقایق-فراهانی-با-پسرش-همبازی-شدعکس ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سام حسامی نوه بهزاد فراهانی و پسر شقایق فراهانی کاندیدای بازی در فیلمی به نام “ناسازگار” شده است. آزاده نامداری عاشق برادر گلشیفته فراهانی در نسیم شد+عکس www.sefidak.com/pic-model/photos-actors/famous.../loving-brother آقای بهزاد فراهانی و خانم فهیمه رحیمی نیا دارای 3 فرزند به نام « شقایق ، گلشیفته و آذرخش » می باشند و همان طور که در جریان هستید ، خانم ها شقایق و گلشیفته فراهانی ... عکس‌های شقایق فراهانی و شبنم فرشادجو در یک فیلم جدید www.khabaronline.ir/detail/473174/culture/cinema ۶ روز پیش - شبنم فرشاد جو و شقایق فراهانی در فیلم سینمایی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی نقش دو پرستار را بازی می کنند و مدتی است جلوی دوربین ... شقایق فراهانی بازیگر «گذر موقت» شد - فرارو fararu.com/fa/news/250766/شقایق-فراهانی-بازیگر-گذر-موقت-شد ۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شقایق فراهانی به جمع بازیگران فیلم سینمایی «گذر موقت» به کارگردانی افشین هاشمی پیوست. به گزارش خبرنگار مهر، سومین فیلم بلند سینمایی ... عکس های شخصی شقایق فراهانی + بیوگرافی شقایق فراهانی rouzegar.com/fun/actor-pic/shaghayegh-farahani شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا، و خواهر گلشیفته فراهانی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. وی در طول مدت بازیگری‌اش پرکار بوده‌است و ... دانلود فیلم های شقایق فراهانی www.pelanhaa.ir/tag/دانلود-فیلم-های-شقایق-فراهانی/ دانلود فیلم جدید و بسیار زیبای شهرت. دانلود فیلم ایرانی شهرت. فیلم ایرانی شهرت با کیفیت عالی DVD با لینک مستقیم به همراه لینک کمکی. ” توجه : در صورت ... گالری عکس شقایق فراهانی - شاهو نیوز www.shahonews.com/گالری-عکس-شقایق-فراهانی.html عکس شقایق فراهانی قبل از عمل بینی کلیپ رقص شقایق فراهانی عکس های شقایق فراهانی عکس شقایق فراهانی همسر و فرزندش دانلود عکس های شقایق فراهانی عکس لخت ... جدید ترین عکس های شقایق فراهانی در سال 93 www.campec.ir/جدید-ترین-عکس-های-شقایق-فراهانی-در-سال-93.html تعداد عکس:۵ ,جدید ترین عکس های شقایق فراهانی در سال 93,کامپک | ناب ترین عکس های هنرمندان. شقایق فراهانی - جدیدترین وبروز ترین عکسهای بازیگران و ... piclove.persianblog.ir/tag/شقایق_فراهانی شقایق فراهانی (زاده ۲ مرداد ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا، از بازیگران سینما و تلویزیون ... جام جم سیما | شقایق فراهانی: از «عشق» پسرم حمایت‌ می‌کنم sima.jamejamonline.ir/NewsPreview/1936071672744945741 ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در سال‌های اخیر شقایق فراهانی به یکی از چهره‌های پرکار سینما و تلویزیون تبدیل شده و اتفاقا این پرکاری همراه با نقش‌های متفاوت و متنوع بوده است. اخبار شقایق فراهانی - تی نیوز tnews.ir/Tags/شقایق-فراهانی اخبار شقایق فراهانی. ... عکس های جدید شقایق فراهانی با چهره ای دخترانه در نقش یک پرستار عکس های جدید شقایق فراهانی با چهره ای دخترانه در نقش یک پرستار شقایق ... گلشیفته فراهانی لخت شدن را به فرانسویها یاد میدهد یا جویای ... https://www.youtube.com/watch?v=TXC7B6RvYdc ۱۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پاسخ را از سیامک زند - خبرنگار سابق بین المللی در تلویزیون یو.اس. ایران. تیوی بشنوید. US- IRAN TV. گلشیفته فراهانی و همسر سابقش + عکس www.funcloob.ir/fa/posts/1775 گلشیفته فراهانی و همسر سابقش + عکس. ... عکس: شقایق فراهانی و پسرش · تصاویر: ناامنی دختران در بزرگترین پارک کرج · عاقبت خوابیدن میان دو دختر + تصویر ... شقایق فراهانی:بعد از سال‌ها به آرزویم رسیدم aftabnews.ir/fa/news/.../شقایق-فراهانیبعد-از-سال‌ها-به-آرزویم-رسیدم شقایق فراهانی گفت: فوق ‌سری اولین همکاری من و آقای فخیم‌زاده بود. من همیشه آرزو داشتم با وی کار کنم. خوشبختانه بعد از سال‌ها به آرزویم رسیدم و در سریال فوق سری با ... گلشیفته فراهانی / شقایق فراهانی / بهزاد فراهانی - جذبه jazabeh.com › گالری عکس عکس گلشیفته فراهانی / شقایق فراهانی / بهزاد فراهانی + بیوگرافی گلشیفته فراهانی و همسر جدیدش ! دوست پسرش عکس گلشیفته فراهانی در خارج کشور گلشیفته ... مادر گلشیفته فراهانی در خارج از کشور www.iran16.com/مادر-گلشیفته-فراهانی-در-خارج-از-کشور/ مادر گلشیفته فراهانی در خارج از کشور عکس شقایق فراهانی و مادرش کشف حجاب مادر شقایق فراهانی بازیگر سریال مادرانه +عکس فهیمه رحیم نیا مادر گلشیفته فراهانی ... شقایق فراهانی - پیامی آورده اند – 175 شهید غواص 175shahid.ir/team/شقایق-فراهانی صفحه نخست · عکس · پوستر · شعر · متن · کلیپ · اخبار. فهرست. شقایق فراهانی. ۶۷. خرداد 24, 1394. نظر بدهید. ۱۴۴۳. ب ب. 11-shaghayegh-farahani ... عکس های دیده نشده شقایق فراهانی و پسرش سام حسامی | نمکستان namakstan.ir › مطالب و عکس های جالب ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شقایق فراهانی متولد ۲ مرداد ۱۳۵۱ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا و خواهر گلشیفته ... شقایق فراهانی در فیلم رستاخیز www.salamcinama.ir/movie-image/.../شقایق+فراهانی+در+فیلم+رستاخ... شقایق فراهانی در فیلم رستاخیز ... در فیلم رستاخیز نمایی از فیلم رستاخیز ساخته احمدرضا درویش شقایق فراهانی در فیلم رستاخیز فرهاد قائمیان در فیلم رستاخیز ... شقایق فراهانی به «نیمه شب اتفاق افتاد» پیوست - بولتن نیوز www.bultannews.com/.../شقایق-فراهانی-به-نیمه-شب-اتفاق-افتاد-پیو... ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شقایق فراهانی به فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان، پیوست. شقایق فراهانی در کنار پسرش/عکس - نامه نیوز namehnews.ir/fa/news/252709/شقایق-فراهانی-در-کنار-پسرشعکس ۱۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شقایق فراهانی در کنار پسرش/عکس. شقایق فراهانی در کنار پسرش/عکس. برچسب ها: شقایق فراهانی ، پسر ، بازیگر. چندرسانه‌ای ... ناگفتنی ها: گفتگو با شقایق فراهانی را از دست ندهید ... nagoftaniha.com › اخبار ۷ ساعت پیش - احمد محمد اسماعیلی: شقایق فراهانی از یک خانواده کاملا هنری پای به عرصه بازیگری گذاشت و اولین بار مخاطبان با چهره معصوم و غم زده اش با چشمان درشت و ... خواهرزاده گلشیفته فراهانی هم بازیگر شد+تصاویر - پارسینه www.parsine.com/fa/.../خواهرزاده-گلشیفته-فراهانی-هم-بازیگر-شدتصاو... ۱۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سام حسامی نوه بهزاد فراهانی و پسر شقایق فراهانی کاندیدای بازی در فیلمی به نام “ناسازگار” شده است. عکسهای جدید شقایق فراهانی آبان 94 - فان پگ | فان پگ www.funpag.ir/عکسهای-جدید-شقایق-فراهانی-آبان-94.html ۶ روز پیش - عکسهای جدید شقایق فراهانی آبان 94Reviewed by فاطمه on Oct 31Rating: 5.0عکسهای جدید شقایق فراهانی آبان 94تصاویر جذاب شقایق فراهانی آبان ... شقایق فراهانی - هنر و هنرمندان actor.tazoma.ir › هنرمندان زن ۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بیوگرافی شقایق فراهانی متولد. گالری عکسهای شقایق فراهانی. عکس شقایق فراهانی و پسرش. عکسهای متفاوت شقایق فراهانی بازیگر نقش مریم ... بیوگرافی شقایق فراهانی (خواهر گلشیفته) - مجله ابرتازه ها www.abartazeha.ir/news/.../بیوگرافی-شقایق-فراهانی-خواهر-گلشیفته/ بیوگرافی شقایق فراهانی (خواهر گلشیفته). شقایق فراهانی (۲ مرداد ۱۳۵۱، تهران) بازیگر ایرانی است. او فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر گلشیفته فراهانی، ... شقایق فراهانی - شمسه shamsehplus.ir/tag/شقایق-فراهانی/ شقایق فراهانی تاکنون در آثار مختلفی از جمله وقتی همه خوابیم، مظفرنامه، پروانه‌ای در باد، شب‌های‌ تهران، لیلا، عشق کافی نیست، چتری برای دو نفر، کلاه پهلوی، مادرانه، ... عکس بهزاد فراهانی و همسرش (پدر و مادر گلشیفته) - تاپ ناز www.topnaz.com/عکس-بهزاد-فراهانی-و-همسرش-پدر-و-مادر-گل/ ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکسی از بهزاد فراهانی و همسرش را مشاهده می کنید.شقایق فراهانی و گلشیفته فراهانی دختران بهزاد فراهانی هستند و هر دو بازیگر هستند. گفتگوی با شقایق فراهانی + عكس هاي جديد شقايق فراهاني www.saberfun.ir/گفتگوی-با-شقایق-فراهانی-عكس-هاي-جديد-ش/ گفتگوی جدید با شقایق فراهانی بازیگر نقش مریم زمان در سریال مادرانهخودش مادر است و جدایی را در زندگی شخصی تجربه کردهعكس هاي جديد و ديده نشده از شقايق فراهاني. بیوگرافی شقایق فراهانی - تالاب www.talab.ir/art/artists/picture-poppies-farahani.html بیوگرافی کامل شقایق فراهانی شقایق فراهانی متولد ۲ مرداد ۱۳۵۱، تهران بازیگر ایرانی است زمینه فعالیت بازیگر ملیت ایرانی تولد ۲ مردا. شقایق فراهانی - آرتنا artna.org/fa/users/dashboard/farahani شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم نیا، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. وی در طول مدت بازیگری‌اش پرکار بوده‌است و منتقدین بازی وی را در فیلم ... بیوگرافی و جدید ترین عکس های شقایق فراهانی - کافه سون cafeseven.net/fun/.../biography-and-new-photos-of-shaghayegh-farahani... شقایق فراهانی,شقایق فراهانی و همسرش,شوهر شقایق فراهانی,عکس های 2015 شقایق فراهانی,عکس جدید شقایق فراهانی 94,جدیدترنی عکس شقایق فراهانی 2015 ... سلفی دیدنی شبنم فرشادجو به همراه شقایق فراهانی :: ماه نقره ای mah-noghrei.blog.ir/.../سلفی-دیدنی-شبنم-فرشادجو-به-همراه-شقایق-ف... سلفی دیدنی شبنم فرشادجو به همراه شقایق فراهانی 1 . سلفی شبنم فرشادجو با شقایق فراهانى + عکس - پرشین وی www.persianv.com/preview/312118.php 4 ساعت ... «شقایق فراهانی» و «هانیه توسلی» هم به «۲۳روز» اضافه شدند ... cinemapress.ir/.../شقایق-فراهانی-و-هانیه-توسلی-هم-به-۲۳روز-اضافه-شدن... ۱۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سینماپرس: حضور «شقایق فراهانی»، «هانیه توسلی» و «مریم بوبانی» هم در فیلم جدید «مهدی گلستانه» قطعی شد. شقایق فراهانی | صدای زرند www.sedayezarand.ir/tag/شقایق-فراهانی/ اینستاگرام شقایق فراهانی, سلفی, سلفی عجیب, شقایق فراهانی, تیپ متفاوت شقایق فراهانی در استانبول 9sobh.ir/fa/news/13114/تیپ-متفاوت-شقایق-فراهانی-در-استانبول ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تیپ متفاوت شقایق فراهانی در استانبول. به گزارش سایت خبری تحلیلی 9 صبح به نقل از صفحه اجتماعی شقایق فراهانی با انتشار عکس زیر نوشت ... گذر موقت با حضور شقایق فراهانی - پایگاه اطلاع رسانی کوئن www.cowen.ir/post/1294/گذر-موقت-با-حضور-شقایق-فراهانی-.html ۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گذر موقت با حضور شقایق فراهانی قطعی شد. به گزارش کوئن سومین فیلم بلند سینمایی افشین هاشمی ۲۳ مهر ماه در لوکیشن بیمارستان عمل در تهران ... Lahzehname.ir | با شقایق فراهانی از تجربه های جدید ... lahzehnama.ir/fa/news/.../با-شقایق-فراهانی-از-تجربه-های-جدید-بازیگر... در سال های اخیر شقایق فراهانی به یکی از چهره های پر کار سینما و تلویزیون تبدیل شده و اتفاقا این پر کاری هم راه با نقش های متفاوت و متنوع بوده است. تیپ شقایق فراهانی در ترکیه / عکس - اولی ها avaliha.ir › گالری عکس › بازیگران ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تیپ شقایق فراهانی در ترکیه ، بازیگر زن ایرانی شقایق فراهانی با انتشار عکسی از خود و فرهاد نجفی در ترکیه از گذشته یاد کرد. دست پخت‌های خودمانی: شقایق فراهانی-لاله اسکندری - تلوبیون www.telewebion.com/fa/.../شقایق-فراهانی-لاله.../دست-پخت‌های-خودمانی.h... ۴ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دست پخت‌های خودمانی: شقایق فراهانی-لاله اسکندری - برنامه دست پخت‌های خودمانی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی فریدالدین نیکجو و کاری از گروه خانواده و ... تصاویری جدید از شقایق فراهانی با چهره ای دخترانه | هر روز - قطره www.ghatreh.com/news/.../تصاویری-جدید-شقایق-فراهانی-چهره-دخترانه ۴ روز پیش - تصاویری جدید از شقایق فراهانی با چهره ای دخترانه. هر روز مطالب متنوعی همراه عکس وفیلم برای بینندگان خود تهیه می کند. در ادامه می توانید برخی از ... دانلود فیلم های شقایق فراهانی - آی آر موی دی ال www.irmoviedl.ir/tag/دانلود+فیلم+های+شقایق+فراهانی بازیگران : شقایق فراهانی، میترا حجار، یوسف مرادیان، فرهاد آئیش، حسین سحرخیز، زهره حمیدی، رامسین کبریتی، مهوش وقاری، حسین صفاریان، حسین شهاب، مریم ... کابوک - سنگ صبور شقایق فراهانی kaboock.blogfa.com/post-10.aspx کابوک - سنگ صبور شقایق فراهانی - فیلم و موسیقی. شقایق فراهانی _ کتاب دا - صفحه اصلی - تبیان film.tebyan.net/film/126382 بخشی از مستند «دا» خاطرات سیده زهرا حسینی از روزهای جنگ و خون و حماسه و رشادت و شهادت به اهتمام سیده اعظم حسینی (انتشارات سوره) از شبکه یک سیما به روایت شقایق ... شقایق فراهانی در «گذر موقت» tabnakfarhangi.ir/fa/news/2929/شقایق-فراهانی-در-گذر-موقت ۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شقایق فراهانی به گروه بازیگران «گذر موقت» پیوست. کافه سینما - نمایش موارد بر اساس برچسب: شقایق فراهانی www.caffecinema.com/new/index.php/latest.../شقایق%20فراهانی.html در این مراسم بازیگران، عوامل فیلم و هنرمندان سینما از جمله محمد رضا فروتن، ساره بیات، شقایق فراهانی، بهزاد فراهانی، پوریا آذربایجانی، تینا پاکروان، محمدرضا غفاری و. شقایق فراهانی درگیرودار عشقی نامتعارف+عکس - سینما ژورنال www.cinemajournal.ir/شقایق-فراهانی-درگیرودار-عشقی-نامتعار/ سینماژورنال: دومین فیلم سینمایی بلند تینا پاکروان با نام “نیمه شب اتفاق افتاد” با مضمون عشقهای نامتعارف در حالی کلید خورده که شقایق فراهانی هم به گروه ... فیلم شناسی شقایق فراهانی. www.cloob.com/c/shaghayegh_farahani/.../فیلم_شناسی_شقایق_فراهان... ۲۴ خرداد ۱۳۸۵ ه‍.ش. - فیلم شناسی شقایق فراهانی... لیلا (داریوش مهرجویی، 1375) مهره (محمدعلی سجادی، 1376) درخت گلابی (داریوش مهرجویی، 1376) طوطیا (ایرج قادری، 1377) سریال جدید شقایق فراهانی - نت شهر www.netshahr.com › هنر › رادیو و تلویزیون نت شهر: در این سریال که به قلم حامد عنقا همزمان مراحل نگارش خود را هم پشت سر می‌گذارد، آتیلا پسیانی، شقایق فراهانی، آزاده صمدی، فریبا کوثری، مجید مظفری، علیرضا ... شقایق فراهانی www.funpatogh.com/عکس-های-جدید-شقایق-فراهانی-خواهر-گلشیف.html ۲۴ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شقایق فراهانی,شقايق فراهاني 0912 منو بكن,شقايق فراهاني video,شقايق فراهاني عكس,شقايق فراهاني ويكيپديا,شقايق فراهاني وهمسرش,شقايق ... عکس های شخصی شقایق فراهانی - anaface anaface.ir/عکس-های-شخصی-شقایق-فراهانی/ ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شقایق فراهانی (زاده ۲ مرداد ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.آخرین فیلم وی فوق سری به کارگردانی مهدی فخیم زاده بود که از شبکه ی ... ساعت 24 - عکس های جدید شقایق فراهانی با چهره ای دخترانه ... www.saat24.com/fa/doc/.../عکس-های-جدید-شقایق-فراهانی-چهره-دخترانه ۵ روز پیش - ساعت 24-شقایق فراهانی در یک فیلم جدید با عنوان گذر موقت بازی خواهد کرد که در این فیلم به همراه شبنم فرشادجو نقش یک پرستار را ایفا خواهند کرد. بیوگرافی شقایق فراهانی iranpas.ir/fa/news/307/بیوگرافی-شقایق-فراهانی ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شقایق فراهانی متولد (۲ مرداد ۱۳۵۱، تهران) بازیگر ایرانی است. ... او فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر گلشیفته فراهانی، بازیگران سینما و ... شقایق فراهانی وپسرش دریک قاب nateghan.ir/fa/news/21158/شقایق-فراهانی-وپسرش-دریک-قاب حرف های بسیار جالب شقایق فراهانی و پسر 23 ساله اش. منبع: خبر انلاین. برچسب ها: شقایق ، فراهانی ، پسر ، عکس. Bookmark and Share. X Share. Stumble Upon ... به همراه جدیدترین تصاویر «شقایق فراهانی» در نقش همسر ... www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930631000407 ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - «شقایق فراهانی» در نقش همسر ناصر پاپتی/ سریال فخیم‌زاده و چالش با اعتیاد. امیر تتلو در رئال مادرید / رامبد جوان در کنار مومیایی / شقایق ... www.4jok.com/pages/2431 امیر تتلو در رئال مادرید / رامبد جوان در کنار مومیایی / شقایق فراهانی و پسرش. هفته گذشته هنرمندان به دیدار قربانیان اسیدپاشی اصفهان رفته بودند و در لابی ... بیوگرافی شقایق فراهانی + عکس شقایق فراهانی - ایران مطلب iranmatlab.ir/fa/news/.../بیوگرافی-شقایق-فراهانی-عکس-شقایق-فراهان... بیوگرافی شقایق فراهانی + عکس شقایق فراهانی شقایق فراهانی،بیوگرافی شقایق فراهانی،عکس جدید شقایق فراهانی،تصاویر شقایق فراهانی،فیلمهای شقایق ... سایت خبری تحلیلی بانی فیلم | شقايق فراهاني به نيمه شب ... banifilm.ir/Modules/News/NewsDetail.aspx?Ser_Id=1&News_Id... ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بانی فیلم آنلاین: شقايق فراهاني به فيلم سينمايي «نيمه شب اتفاق افتاد» به کارگرداني تينا پاکروان، پيوست. بر اساس اين گزارش شقايق ... برچسب ها - شقایق فراهانی meliyat.com/fa/tag/1/شقایق%20فراهانی جوان نسرین مقانلو شقایق فراهانی محمد متوسلانی رضا رویگری همایون... معینی تجریش ناتمام کارگردان پوریا آذربایجانی بازیگران محمدرضا فروتن شقایق... فراهانی ... طعنه بهزاد فراهانی به دخترش گلشیفته در تلویزیون www.entekhab.ir/.../طعنه-بهزاد-فراهانی-به-دخترش-گلشیفته-در-تلویز... ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بهزاد فراهانی در برنامه ای که به مناسبت جشنواره کیش برگزار می شد، با ذکر خاطره ای خاص، ظاهراً طعنه ای نثار دخترش گلشیفته ، کرده است. به گزارش ... فیلم سینمایی ناسازگار با بازی شقایق فراهانی - بیست ستون www.bistsotoon.com/.../%25D9%2581%25DB%258C%25D9%2584%25... ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بازی شقایق فراهانی و پسرش در ناسازگار. اختصاصی بیست ستون: فیلم سینمایی ناسازگار به کارگردانی شبنم عرفی نژاد به زودی آغاز به کار خواهد ... سخنان جنجالی بهزاد فراهانی درباره گلشیفته! - تیتریک titre1.ir › فرهنگی › سینما ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - این صحبت بهزاد فراهانی در واقع پاسخی به طعنه‌ی چندوقت قبل بهرام رادان ..... اگه ايراد از ايشون بود شقايق فراهاني هم اوضاعي بهتر از گلشيفته نداشت. عکس خانواده فراهانی بدون گلشیفته - مجله خبری فانیگما funigma.com/662/عکس-خانواده-فراهانی-بدون-گلشیفته golshifte farahani va kambiz hosseni 2 همسر جدید گلشیفته فراهانی کیست؟ + عکس. golshifte farahani 2015 ازدواج گلشیفته فراهانی با مجری معروف تلویزیون! شقایق فراهانی - - پلان pelan.tv/130280/shaghayeghfarahani/شقایق-فراهانی چند وقت پیش منو لایک کردین و من اون موقع متاسفانه بلاک بودم و نمیتونستم کامنت بدم و تشکر کنم،اما الآن میگم خیلی ممنون بابت لایک واقعا خوشحال شدم شب خوش ... گلشیفته فراهانی : من و همسرم (امین مهدوی) بعد از دو سال زندگی ... galleryphotos.ir/news/گلشیفته-فراهانی-من-و-همسرم-امین-مهدوی/ گلشیفته فراهانی : من و همسرم (امین مهدوی) بعد از دو سال زندگی در فرانسه جدا شدیم + عکس ,جداشدن گلشیفته فراهانی از همسرم (امین مهدوی) بعد از دو سال زندگی در فرانسه ... گالری عکسهای شقایق فراهانی بازیگر زن ایرانی - جذاب www.jazzaab.ir/news_detail_8765.html عکسهای شقایق فراهانی بازیگر زن ایرانی -www.jazzaab.ir. شقایق فراهانی · عکسهای شقایق فراهانی بازیگر زن ایرانی -www.jazzaab.ir · گالری عکسهای شقایق ... تی وی پلاس اولین مجله ویدئویی ایران | شقایق فراهانی plus.ir/tag/5907/شقایق-فراهانی/ برچسب شقایق فراهانی صفحه: 1. جمشید مشایخی: آقای فوتبالیست، من نوکرتم ولی تو ربطی به تئاتر نداری/بهزاد فراهانی: اسم این کار تئاتر است، نه پورنوگرافی! شقایق فراهانی/ زندگی یک زن با همسر و دوست پسرش/... www.200shesh.ir/.../شقایق-فراهانی-زندگی-یک-زن-با-همسر-و-دوست-پس... شقایق فراهانی بازیگر خوب کشورمان و دختر بهزاد فراهانی و خواهر گلشیفته فراهانی می باشد همچنان مادر این بازیگر خوب هم در سریال مادرانه نقش مادر خود همین بازیگر رو ... گالری عکس AKS 20-جدید ترین عکسهای شقایق فراهانی www.aks20.ir/جدید-ترین-عکسهای-شقایق-فراهانی.html جدید ترین عکس های شقایق فراهانی تعداد عکس:۷. ... عکس جدید شقایق فراهانی · شقایق فراهانی و سارا خوئینی ها در پشت صحنه سریال بیقرار2 · شقایق فراهانی و شراره ... عکس های جدید شقایق فراهانی در سال 94 | بیا کافه www.biacafe.ir › گالری عکس › عکس هنرمندان زن ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر دیدنی و زیبا از شقایق فراهانی منتشر شده در صفحه شخصی شقایق فراهانی در اردیبهشت 1394 عکس های صفحه شخصی اینستاگرام شقایق ... بيوگرافي شقايق فراهاني | سبك زندگي - همراه با علم baelm.ir › سبك زندگي شقایق فراهانی متولد (۲ مرداد ۱۳۵۱، تهران) بازیگر ایرانی است. زمینه فعالیت : بازیگر ملیت : ایرانی تولد : ۲ مرداد ۱۳۵۱ تهران والدین : بهزاد فراهانی. شقایق فراهانی؛ یك تغییر حیرت‌آور! / مصاحبه با شقایق فراهانی www.naghdefarsi.com/iran-interview/10403-1392-01-19-17-39-44.html نقشی كه شقایق فراهانی آن را ایفا می كند. او سال ها تجربه حضور در سینما و تلویزیون را دارد و در سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر نامزد نقش مكمل زن برای بازی ... تصاوير و بيوگرافي گلشيفته فراهاني - تفریحی www.tafrihi.org/content/view/227/ ۳ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - گلشیفته فراهانی بازیگر و نوازنده ایرانی است. او فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا و خواهر شقایق فراهانی بازیگران سینما و تلویزیون است.

  پست های مرتبط :


  ارسال نظر
  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی

  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
  ورود به سایت
  عضویت سریع
  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
  مطالب جدید
  • دانلود دوبله فارسی فیلم صاعقه سیاه Chernaya Molniya 2009
  • شیک ترین مدل موی بچه گانه دخترانه 2016
  • مدل موهای خیلی شیک پسرانه و مردانه 2016
  • شیک ترین مدل مو جدید پسر بچه ها 95
  • مدل بافت موی مجلسی دختر بچه ها 95
  • آخرین اخبار نتایج بازیها : نگاهی به نتایج بازی های روز گذشته | نتیجه بازی های انجام شده در روز جمعه م
  • اس ام اس و متن های زیبا تبریک روز زن 95
  • اس ام اس زیبا تبریک ولادت حضرت زهرا 95
  • متن و اس ام اس زیبا تبریک روز مادر 95
  • اس ام اس زیبا تبریک ولادت حضرت زهرا 95
  مطالب پربازدید
  • اس ام اس زیبا تبریک ولادت حضرت زهرا 95
  • انشا در مورد عید نوروز به زبان انگلیسی با ترجمه
  • یک سی سی چند قطره است؟
  • آدرس نمایشگاه های بهاره عرضه مستقیم کالا سال ۹۵
  • اعلام اسامی پذیرفتگان المپیادهای علمی مرحله اول و دوم 94-95
  • اس ام اس و متن های زیبا تبریک روز زن 95
  • شعار رهبر برای سال 1395 |نامگذاری سال 1395 اسم و نام امسال سال جدید 95 چیه؟چیست؟نامگزاری
  • فاصله ایران تا امریکا
  • نتایج المپیاد شیمی 94-95 اعلام نتایج مرحله اول المپیاد فیزیک 94-95 زمان اعلام نتایج مرحله اول المپیاد د
  • کدام سبزه زودتر رشد میکند؟
  مطالب تصادفی
  • زمان آغاز اکران نوروزی ۹۵
  • دانلود قسمت بیستم 20 برنامه خندوانه چهارشنبه 18 فروردین 95 سری سوم+سوال مسابقه پیامکی+جواب پاسخ رامبد
  • کفش های اسپرت پسرانه و دخترانه شیک ۹۵ – ۲۰۱۶
  • استخدامي های روزانه چهارشنبه 26 اسفند 94
  • داستان سریال دورهمی + زمان پخش و عکس
  • دانلود قسمت پانزدهم 15 برنامه خندوانه جمعه 13 فروردین 95 سری سوم+سوال مسابقه پیامکی+جواب پاسخ رامبد جو
  • زلزله ۴.۱ ریشتری در آمل خسارت نداشت
  • عکس های بازیگران سریال دودکش۲ |دانلود تیتراژ سریال دودکش 2
  • کثیف‌ترین ساندویچی را ببینید + فیلم
  • دانلود گل پرسپولیسی فرشاد احمد زاده به صبا باتری قم